DOSTAWA
PŁATNOŚĆ
PROMOCJE
WIADOMOŚCI
ARTYKUŁY
O FIRMIE
RECENZJE
BIZNES
KONTAKT
NIEZALEŻNY DYSTRYBUTOR
ALINA ANTONENKO
KATALOG
CORAL CLUB
OCZYSZCZANIE
CIAŁA
Katalog / Substancje aktywne / Aminokwasy / Protivity
Aminokwasy: Protivity, trawienie, trawienie, wsparcie immunologiczne, odporność, aminokwasy, wątroba, stres, depresja, metabo
#1805

Protivity (140 tabletek)

Wysokiej jakości aminokwasy są łatwo przyswajalne bez tworzenia kalorii. Aby kupić Anti-Spirits, skontaktuj się z konsultantem telefonicznie lub e-mailem. Czytaj więcej...
Produkt wycofany

Skład


Złożone aminokwasy:
arrow
L-izoleucyna 120 mg
arrow
L-lizyna 114 mg
arrow
L-fenyloalanina 103 mg
arrow
L-arginina 100 mg
arrow
L-glutamina 100 mg
arrow
L-leucyna 100 mg
arrow
L-Metionina - 100 mg
arrow
L-treonina -100 mg
arrow
L-walina - 86,7 mg
arrow
L-histydyna - 74 mg
arrow
L-5-hydroksytryptofan - 2,0 mg
arrow
Witamina C - 10 mg
arrow
Elementy pomocnicze

Aminokwasy, połączone w łańcuch przez wiązanie peptydowe, tworzą wysokocząsteczkowe białka organiczne, które biorą udział we wszystkich głównych procesach: oddychaniu, trawieniu, przekazywaniu impulsów nerwowych itp. Poziom aktywności życiowej organizmu zależy od stopnia wchłaniania białka.

"Anti" to idealny niskokaloryczny suplement białkowy do codziennych posiłków. Skład produktu jest mieszaniną wysokiej jakości aminokwasów roślinnych, które są najłatwiej i całkowicie wchłaniane bez tworzenia się kalorii. Ich zastosowanie pozwoli zoptymalizować metabolizm, skrócić czas regeneracji mięśni po żmudnych obciążeniach, zapewnić siłę i wytrzymałość.

Działanie aktywnych składników


L-izoleucyna i L-walina są niezbędne do syntezy hemoglobuliny, stabilizują procesy dostarczania energii i zwiększają wytrzymałość.

L-lizyna jest częścią białek zwierzęcych, konieczna jest do naprawy tkanek po urazach, tworzenia przeciwciał, hormonów, enzymów, poprawia wchłanianie wapnia z krwi i jej transport do tkanki kostnej.

L-fenyloalanina zapewnia komunikację między neuronami i mózgiem, poprawia pamięć, utrzymuje wigor i przejrzystość myślenia, sprzyja uwalnianiu endorfin, które pozytywnie wpływają na nastrój.

L-glutamina pobudza funkcje mózgu, przyspiesza procesy metaboliczne w mięśniach, wykorzystuje niepożądane złogi tłuszczu, zapobiega napięciom i uszkodzeniom mięśni po żmudnej pracy lub treningu, zwiększa nawodnienie komórek mięśniowych i przyczynia się do ich wzrostu i regeneracji.

L-metionina i L-treonina zwiększa syntezę choliny, immunoglobulin i przeciwciał, obniża poziom cholesterolu we krwi, zapobiega tłuszczowej degeneracji wątroby.

L-argenina wspomaga produkcję insuliny, a także wzrost masy mięśniowej. Działając jako silny przeciwutleniacz, zapobiega utlenianiu tłuszczów i utrzymuje prawidłowy poziom lipidów we krwi.

L-tryptofan bierze udział w syntezie serotoniny, neuroprzekaźnika mózgu. Wraz z lizyną stymuluje produkcję hormonu wzrostu, obniża poziom cholesterolu i poprawia jakość snu.

Zastosowanie


Stosowanie "anty-tygrysa" jest konieczne z powodu braku prawidłowego odżywiania białek w następujących przypadkach:
arrow
W przypadku naruszenia trawienia i metabolizmu.
arrow
Przy zwiększonym stresie fizycznym lub intelektualnym.
arrow
W stanach depresyjnych.
arrow
Z ogólnym podziałem.
arrow
W przypadku naruszenia wątroby.
arrow
Po operacjach i urazach.

TWÓJ KONSULTANT CORAL CLUB

NIEZALEŻNY DYSTRYBUTOR W POZNANIU
ALINA ANTONENKO
+48 733 483 912

Coral Club w innych krajach