DOSTAWA
PŁATNOŚĆ
WIADOMOŚCI
ARTYKUŁY
O FIRMIE
RECENZJE
BIZNES
KONTAKT
NIEZALEŻNY DYSTRYBUTOR
ALINA ANTONENKO
KATALOG
CORAL CLUB
OCZYSZCZANIE
CIAŁA
Katalog / Piękno / Pielęgnacja ciała / Silver Gel
Specjalistyczna pielęgnacja: Silver Gel, dla ciała, antyseptyczny, przeciwdrobnoustrojowy, srebro koloidalne, na oparzenia, n
#91637

Silver Gel (44 ml)

Środek antyseptyczny, przeciwdrobnoustrojowy, przeciwzapalny. Baza żelowa pozwala srebrze szybko wniknąć w głębsze warstwy skóry i zapewnia jej skuteczność. Czytaj więcej...
Jeśli jesteś zainteresowany zakupem produktu Silver Gel w Poznaniu, kliknij przycisk UZYSKAJ CENĘ. Następnie zostaniesz przeniesiony na oficjalną stronę Coral Club, gdzie możesz dokonać zakupu z 20% rabatem, a także śledzić wszystkie przyszłe zakupy na koncie po rejestracji.

SKŁAD


Srebro 24 ppm, woda, Carbopol, trietanoloamina.

"Silver Gel" na bazie srebra koloidalnego - antyseptycznego, przeciwdrobnoustrojowego, przeciwzapalnego. Baza helu zapewnia wysoką biodostępność srebra w dotkniętej tkanką i jej skuteczność.

Srebro przenika do zainfekowanej komórki, blokuje funkcję oddechową komórki i zamyka przepływ składników odżywczych. Prowadzi to do śmierci chorych komórek, ale nie szkodzi zdrowiu.

Właściwości przeciwzapalne srebra pojawiają się, gdy wejdzie w kontakt z uszkodzonymi tkankami. Dostając się do rany, srebro wiąże się z białkami tkanek i tworzy warstwę ochronną, otula zakończenia nerwowe, zapobiega podrażnieniom. Pod wpływem srebra rana zostaje szybko oczyszczona z martwiczych mas, rozwój procesu patologicznego zatrzymuje się, a proces gojenia zostaje przyspieszony.

APLIKACJA


Silver Gel pomoże w:
arrow
Oparzenia, rany, owrzodzenie troficzne, hemoroidy.
arrow
Choroby skóry (łuszczyca, alergiczne zapalenie skóry, egzema).
arrow
Choroby układu oddechowego o charakterze wirusowym i bakteryjnym (grypa, zapalenie migdałków, ARVI itp.).

TWÓJ KONSULTANT CORAL CLUB

Alina Antonenko
NIEZALEŻNY DYSTRYBUTOR W POZNANIU
ALINA ANTONENKO
+48 733 483 912

Polecane produkty
Coral Club w innych krajach