DOSTAWA
PŁATNOŚĆ
PROMOCJE
WIADOMOŚCI
ARTYKUŁY
O FIRMIE
RECENZJE
BIZNES
KONTAKT
NIEZALEŻNY DYSTRYBUTOR
ALINA ANTONENKO
KATALOG
CORAL CLUB
OCZYSZCZANIE
CIAŁA
Katalog / Piękno / Specjalistyczna pielęgnacja / Silver-Max Care
Specjalistyczna pielęgnacja: Silver-Max Care, 118 ml, trawienie, trawienie, wsparcie immunologiczne, odporność, witaminy, min
#91679

Silver-Max Care (118 ml)

Wodny roztwór koloidalnego srebra do codziennego oczyszczania skóry. Po zastosowaniu jony srebra zawarte w roztworze zapobiegają wzrostowi bakterii na powierzchni skóry. Czytaj więcej...
Jeśli jesteś zainteresowany zakupem produktu Silver-Max Care w Poznaniu, kliknij przycisk UZYSKAJ CENĘ. Następnie zostaniesz przeniesiony na oficjalną stronę Coral Club, gdzie możesz dokonać zakupu z 20% rabatem, a także śledzić wszystkie przyszłe zakupy na koncie po rejestracji.

SKŁAD


arrow
Oczyszczone srebro o stężeniu 10 μg/ml.
arrow
Oczyszczona woda.

Silver-Max bazuje na koloidalnym srebrze, które jest silnym naturalnym antyseptycznym środkiem przeciwbakteryjnym i przeciwzapalnym. Srebro koloidalne w tym produkcie w stężeniu 10 gramów skutecznie działa na bakterie chorobotwórcze, jest szybko wydalane z organizmu, nie powoduje przebarwienia skóry. Technologia produkcji koloidalnego roztworu umożliwia cząstkom srebra całkowite rozpuszczenie w wodzie i gwarantuje wysoką jakość produktu.

DZIAŁANIE AKTYWNYCH SKŁADNIKÓW


Srebro koloidalne działa na ponad 350 gatunków mikroorganizmów, w tym na gronkowce i Helicobacter pylori, wywołując wrzody żołądka, nie powodując toksycznego wpływu na organizm. Ma silne działanie bakteriobójcze. Wnikając w zainfekowaną komórkę, jony srebra blokują dostawę składników odżywczych wirusowi, powodując śmierć chorej komórki. W tym samym czasie srebro nie uszkadza zdrowych komórek, to znaczy zabijając patogenne bakterie, pozostaje bezpieczne dla własnej korzystnej flory organizmu.

Właściwości przeciwzapalne srebra pojawiają się, gdy wejdzie w kontakt z uszkodzonymi tkankami. Dostając się do ropnej rany, srebro wiąże się z białkami tkanek i tworzy warstwę ochronną, otaczającą zakończenia nerwowe, zapobiega podrażnieniom. Pod wpływem srebra rana zostaje szybko oczyszczona z martwiczych mas, co zapobiega rozwojowi różnych patologii i przyspiesza proces gojenia się tkanki. Srebro koloidalne jest skuteczne w przypadku dolegliwości żołądkowo-jelitowych, zatruć pokarmowych, niektórych wysypek skórnych (łuszczyca, alergiczne zapalenie skóry), stanów zapalnych stawów.

Srebro - jeden z najważniejszych pierwiastków śladowych niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Mózg szczególnie potrzebuje tego mózg, gruczoły dokrewne, wątroba, nerki. Silver aktywnie uczestniczy w procesach metabolicznych organizmu, syntezie wielu ważnych enzymów i witamin, a także reguluje metabolizm energii, pomaga zwiększyć liczbę limfocytów, erytrocytów i hemoglobiny.

ZASTOSOWANIE


"Silver-Max" znacznie zmniejsza ryzyko chorób zakaźnych i daje pozytywny wynik, gdy:
arrow
Zakaźna choroba układu oddechowego.
arrow
Choroby skóry (dermatomikoza, furunculosis, wyprysk o różnej lokalizacji).
arrow
Choroby przewodu pokarmowego (wrzód trawienny żołądka i jelito dwunastnicy, zatrucie pokarmowe).
arrow
Wrzody troficzne i oparzenia.

TWÓJ KONSULTANT CORAL CLUB

NIEZALEŻNY DYSTRYBUTOR W POZNANIU
ALINA ANTONENKO
+48 733 483 912

Coral Club w innych krajach