DOSTAWA
PŁATNOŚĆ
PROMOCJE
WIADOMOŚCI
ARTYKUŁY
O FIRMIE
RECENZJE
BIZNES
KONTAKT
NIEZALEŻNY DYSTRYBUTOR
ALINA ANTONENKO
KATALOG
CORAL CLUB
OCZYSZCZANIE
CIAŁA
Katalog / Zdrowie / Smart food / SuperMango Bar
Energia: Batonik SuperMango Bar, inteligentne jedzenie, super mango
#91694

SuperMango Bar (38 g)

SuperMango Bar - to niskokaloryczna, pożywna przekąska, pełna wartości odżywczych i witamin. Dostępne w wielu przepysznych smakach, idealne do pracy, na trening, spotkanie towarzyskie! Czytaj więcej...
Jeśli jesteś zainteresowany zakupem produktu SuperMango Bar w Poznaniu, kliknij przycisk UZYSKAJ CENĘ. Następnie zostaniesz przeniesiony na oficjalną stronę Coral Club, gdzie możesz dokonać zakupu z 20% rabatem, a także śledzić wszystkie przyszłe zakupy na koncie po rejestracji.
Żyjesz w ciągłym biegu i brak Ci czasu na przygotowywanie posiłków? Świetnym rozwiązaniem dla takich zajętych osób jak Ty są batoniki Coral Club na bazie owoców i orzechów.

Batonik to zdrowa żywność, w skład której, wchodzą orzechy i oleje orzechowe, a także substancje roślinne biologicznie czynne, takie jak wodorosty spirulina i chlorella, kiełki lnu i komosy ryżowej, sok z pszenicy lub jęczmienia, białko brązowego ryżu i inne. SuperFruits Bars - przekąski z dodatkiem różnych owoców. Nie zawierają cukru, konserwantów, sztucznych barwników i polepszaczy smaku.

Wartość energetyczna i odżywcza: Kalorie: 130 kcal, kalorie pochodzące z tłuszczów 15, tłuszcze 1,5 g, węglowodany 30 g, błonnik pokarmowy 3 g, żelazo 8%, witamina A 8%.

Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej.

TWÓJ KONSULTANT CORAL CLUB

NIEZALEŻNY DYSTRYBUTOR W POZNANIU
ALINA ANTONENKO
+48 733 483 912

Coral Club w innych krajach