DOSTAWA
PŁATNOŚĆ
WIADOMOŚCI
ARTYKUŁY
O FIRMIE
RECENZJE
BIZNES
KONTAKT
NIEZALEŻNY DYSTRYBUTOR
ALINA ANTONENKO
KATALOG
CORAL CLUB
OCZYSZCZANIE
CIAŁA
Katalog / Zdrowie / Zintegrowane Wellness / Health Pack No. 1 Water Pack, KOR Delta, Charcoal
Zintegrowane Wellness: Water Pack KOR Delta, Charcoal, nawodnienie, minerały do ​​wody, witaminy i minerały
#80308

Health Pack No. 1 Water Pack, KOR Delta, Charcoal

Zawiera kompleks minerałów Coral-Mine Silver oparty na naturalnym koralu do uzdatniania wody oraz innowacyjną butelkę przyjaznego dla środowiska Kor Delta. Czytaj więcej...
Produkt wycofany
"Opakowanie dla zdrowia №1" zawiera kompleks mineralny Coral-Mine Silver (30 saszetek) na bazie naturalnego korala uzdatniającego wodę i innowacyjną butelkę z ekologicznego plastiku Kor Delta (750 ml), a także Z-Card z zaleceniami, jak zacząć prowadzić życie pełne zdrowia i energii.

CORAL-MINE SILVER


Mineralna kompozycja z głębinowych koralowców, która wzbogaca wodę o pożyteczne właściwości: zmniejsza twardość i pozytywnie wpływa na mineralną równowagę organizmu.

KOR DELTA


To doskonała sztuka formy, połączenie funkcjonalności, designu i wygody użytkowania. Butelka z charakterem i innowacyjnymi funkcjami. Podstawowy cel: „zawsze ze sobą” — unikalna konstrukcja zawierająca multum innowacyjności: łatwo otwieralna, poprzez naciśnięcie na pokrywę z ergonomicznym uchwytem, posiada wygodną szyjkę i zatrzask, który zabezpiecza przed przypadkowym otwarciem.

TWÓJ KONSULTANT CORAL CLUB

Alina Antonenko
NIEZALEŻNY DYSTRYBUTOR W POZNANIU
ALINA ANTONENKO
+48 733 483 912

Polecane produkty
Coral Club w innych krajach