Neatkarīgais izplatītājs
Nataliia Savonik
Sākumlapa / Alive koncentyrātu kolekcija virsmu tīrīšanai
Alive koncentyrātu kolekcija virsmu tīrīšanai (Coral Club)

Alive koncentyrātu kolekcija virsmu tīrīšanai

Komplektā ietilpst pieci nepieciešamākie koncentrāti, kuri tīrīšanu padarīs par patīkamu pieredzi. Tie ievērojami ietaupīs laiku, naudu, veselību. Lasīt vairāk...


APRAKSTS


Komplektā ietilpst pieci visbiežāk nepieciešamie rīki, kas padarīs tīrīšanu par patīkamu pieredzi, ievērojami atvieglos dzīvi, ietaupīs jūsu laiku un naudu, saglabās jūsu veselību.
Patīkama un vienkārša lietošana, un rezultāts ir pārsteidzošs un patīkams.
Līdzekļi ir universāli, tiem ir antistatisks efekts.
Ietaupiet laiku un naudu - no viena koncentrāta saņemot aptuveni piecus tīrīšanas līdzekļus.
Koncentrāti, kuri neietekmē veselību un labsajūtu - dabiskās izcelsmes sastāvdaļas, dabīgi aromatizatori, nav fosfātu, hloru, krāsvielu, rafinētu produktu un citu agresīvu vielu.

VIRSMAS APSTRĀDES KOLEKCIJA IETVER


arrow
Alive A tīrīšanas līzeklis kvalitatīvai dažādu virsmu tīrīšanai un attaukošanai, izstrādājumiem no stikla, alumīnija, tērauda, ​​nerūsējošā tērauda, ​​lamināta, plastmasas, koka, ādas un hroma.
arrow
Alive B tīrīšanas līdzeklis- vannas istabas virsmu mazgāšanai un tualetei ar atsvaidzinošu piparmētru un citronu smaržu.
arrow
Alive F tīrīšanas līdzeklis visu veidu grīdas un sienas flīzēm ar vieglu citrusu aromātu.
arrow
Alive G koncentrāts brillēm un spoguļiem noņem dažāda veida netīrumus no stikla virsmām: logi, spoguļi, automašīnu priekšējie stikli, televizoru un datoru monitori, akrila stikls.
arrow
Alive K mazgāšanas līdzeklis, lai likvidētu taukus virtuvē ar jebkuru virsmu (tērauda, ​​nerūsējošā tērauda, ​​stikla, alumīnija, plastmasas, koka, hroma).

JŪSU CORAL CLUB KONSULTANTS

Nataliia Savonik
NEATKARĪGAIS IZPLATĪTĀJS RĪGĀ
NATALIIA SAVONIK
+371 67 389200

Skatīt arī

Piedāvātie produkti

Coral Club citās valstīs