Neatkarīgais izplatītājs
Nataliia Savonik
Sākumlapa / Alive D Hipoalerģisks trauku mazgāšanas līdzeklis
Alive D Hipoalerģisks trauku mazgāšanas līdzeklis (Coral Club)

Alive D Hipoalerģisks trauku mazgāšanas līdzeklis (946 ml)

Hipoalerģisks trauku mazgāšanas līdzeklis. Tas ir absolūti nekaitīgs cilvēkiem, kuri cieš no alerģijām, astmas un ķīmiskās jutības. Lasīt vairāk...
Lai iegādātos produktu Alive D Hipoalerģisks trauku mazgāšanas līdzeklis (946 ml), noklikšķiniet uz UZZINĀT CENU. Tas aizvedīs uz Coral Club Rīgā oficiālo vietni. Pēc reģistrācijas preci varēsiet iegādāties ar 20% atlaidi.

APRAKSTS


arrow
Efektīvi noņem taukus, netīrumus un žāvētus pārtikas atlikumus.
arrow
Tam pilnīgi nav aromātu, fosfātu, naftas šķīdinātāju, hloru, krāsvielu un citu sastāvdaļu, kas kairina elpošanas sistēmu vai ādu.
arrow
Saskarē ar ādu, nesausina to.

Hipoalerģisks koncentrēts trauku mazgāšanas līdzeklis bez aromatizētājiem un krāsvielām. Tas ir absolūti nekaitīgs cilvēkiem, kuri cieš no alerģijām, astmas un ķīmiskās jutības. Pateicoties mīkstajai anjonu un amfoteriskai virsmaktīvai vielai, produkts efektīvi noņem taukus un nerada daudz putu, kas padara to ideāli piemērotu izmantošanai ārpus telpām. Tas nesatur fosfātus, naftas šķīdinātājus un citas sastāvdaļas, kuras kairina elpošanas sistēmu un ādu. Glicerīns, kas ir daļa no mitrās vides, mitrina ādu.

LIETOŠANA


arrow
Trauku mazgāšanai izmantojiet nelielu daudzumu šķidruma.
arrow
Lai notīrītu taukus un nožuvušu ēdienu atliekas no traukiem, pievienojiet produktu izlietnē, kura uzpildīta ar karstu ūdeni, iegremdējiet traukus uz dažām minūtēm, pēc tam noskalojiet tos ar ūdeni.

SASTĀVS


Anjonu virsmaktīvās vielas 15-25%, amfoteriskās virsmaktīvās vielas 15-20%, glicerīns 1-3%, Propilēnglikols 1-2%, nātrija hlorīds 0-2%, konservants (benzisotiazolīns) 0,01-0,04%.

JŪSU CORAL CLUB KONSULTANTS

Nataliia Savonik
NEATKARĪGAIS IZPLATĪTĀJS RĪGĀ
NATALIIA SAVONIK
+371 67 389200

Skatīt arī

Piedāvātie produkti

Coral Club citās valstīs