Neatkarīgais izplatītājs
Nataliia Savonik
Sākumlapa / Katalogs / Aktīvās sastāvdaļas / Fermenti / Assimilator
HIT
Gremošana: Assimilator (Coral Club)

Assimilator (90 kapsulas)

Dabisks produkts, kura pamatā ir augu izcelsmes fermenti, lai uzlabotu gremošanu un nostiprinātu imunitāti. Lasīt vairāk...
Lai iegādātos produktu Assimilator (90 kapsulas), noklikšķiniet uz UZZINĀT CENU. Tas aizvedīs uz Coral Club Rīgā oficiālo vietni. Pēc reģistrācijas preci varēsiet iegādāties ar 20% atlaidi.
Assimilator (90 kapsulas)
Ja ir nepieciešams asimilēt pārtiku vairāk nekā parasti, ir nepieciešams stiprināt gremošanas trakta gremošanas kapacitāti, palielinot gremošanas enzīmu daudzumu. Šī ir specializētu fermentu grupa, kas vienkāršāk sadalās kompleksās pārtikas vielas kuņģa-zarnu traktā, un pēc tam, uzsūkšanās caur zarnu gļotādu, nonāk asinīs. Pieaugot barības vielu sadalīšanas izmaksām, kā arī nepietiekama fermentu ražošanai no kuņģa-zarnu trakta, no ārpuses jāievieš bioloģiski aktīvās pārtikas piedevas, piemēram, ar asimilatoru, kas ir dabīgs produkts, kas uzlabo gremošanu. Tas sastāv no galvenajiem augu izcelsmes fermentiem.

AKTĪVO KOMPONENTU DARBĪBA


arrow
Fermentus, kas sajauc ogļhidrātus.
arrow
Amilāze, kas ir galvenais siekalu enzīms, sāk ogļhidrātu pārtikas (maizes izstrādājumu, graudaugu, kartupeļu) sagremošanas procesu mutē.
arrow
Celulāze ir cilvēka gremošanas sistēmā neintezēts ferments, kas nepieciešams augu šķiedru (šķiedrvielu) gremošanai. Aktīvi sadalās celuloze (celuloze) ar glikozes veidošanos. Celuloze palielina labības, augļu un dārzeņu uzturvērtību.
arrow
Laktāze ir ferments, kas laktozi (piena cukuru) pārveido par glikozi. Uzlabo piena produktu gremošanu.

FERMENTI, KAS SADALĀS OLBALTUMVIELĀS


arrow
Proteāzes kopā ar citiem fermentiem - papaiīnu un bromelīnu - veicina olbaltumvielu sadalīšanos vienkāršām aminoskābēm, uzlabojot to absorbcijas kvalitāti. Sakarā ar to proteīnu atlieku sedimentācija zarnu sienās tiek novērsta, un olbaltumvielu metabolisms tiek uzlabots. Proteāze arī veicina olbaltumvielu patogēnu iznīcināšanu, uzlabojot ķermeņa imūno aizsardzību.
arrow
Papains un bromelīns darbojas gan gremošanas trakta skābā un sārmainā vidē, gan sadalot olbaltumvielas stāvoklī, kurā tos var viegli gremt.

TAUKU SADALĪŠANĀS ENZĪMI


arrow
Lipāze, kas darbojas tievās zarnās, sadala dzīvnieku tauku piesātinātos taukus (gaļu, piena produktus un jūras veltes), pārvērš tos viegli sagremojamās taukskābēs, palīdz taukos šķīstošo vitamīnu A un D absorbciju.
arrow
A vitamīns ir antioksidants, stiprina izturību pret infekcijām, spēlē svarīgu lomu šūnu imunitātes ārstēšanā, piedalās tauku vielmaiņas procesā, aizsargā kuņģa un zarnu trakta gļotādas.
arrow
D vitamīns regulē kalcija un fosfora metabolismu un palielina zarnu sienu caurlaidību, lai labāk uzņemtu barības vielas gremošanas traktā.

LIETOJUMS


arrow
Uzlabo pārtikas gremošanu un asimilāciju.
arrow
Atbrīvošanās no vēdera uzpūšanās, smaguma sajūta vēderā.
arrow
Šūnu piegāde ar barības vielām.
arrow
Uzlabo ķermeņa imūnsistēmu.

SASTĀVS


arrow
Proteāzes 30 000 vienības.
arrow
Amilāzes 8000 vienības.
arrow
Lipases 50 vienības.
arrow
Maltaza 150 vienības.
arrow
Laktāzes 400 vienības.
arrow
Celulāze 200 vienības.
arrow
Papainu 600 000 vienību.
arrow
Bromelain 300 000 vienību.
arrow
A vitamīns 1000 SV.
arrow
D3 vitamīns 200 SV.
arrow
Palīgkomponenti.

JŪSU CORAL CLUB KONSULTANTS

Nataliia Savonik
NEATKARĪGAIS IZPLATĪTĀJS RĪGĀ
NATALIIA SAVONIK
+371 67 389200

Skatīt arī

Piedāvātie produkti