Neatkarīgais izplatītājs
Nataliia Savonik
Sākumlapa / B-Luron
HIT
Locītavas un kauli: B-Luron (Coral Club)

B-Luron (2 x 500 ml)

Bioloģiski aktīvā pārtikas piedeva ar hialuronu-hondroitīna kompleksu ir paredzēta, lai nodrošinātu pietiekamu uzturvērtību esamību organismā un atjaunotu skrimšļa audus. Lasīt vairāk...
Lai iegādātos produktu B-Luron (2 x 500 ml), noklikšķiniet uz UZZINĀT CENU. Tas aizvedīs uz Coral Club Rīgā oficiālo vietni. Pēc reģistrācijas preci varēsiet iegādāties ar 20% atlaidi.
B-Luron (2 x 500 ml)
B-Luron ir bioloģiski aktīvs pārtikas piedeva ar hialuronu-hondroitīna kompleksu, kur ir izmantotas novatoriskas tehnoloģiskas iespējas, un kura mērķis ir aktivizēt sinoviālā šķidruma ražošanu organismā, nodrošināt uzturu un atjaunot locītavu skrimšļa audus. B-Luron darbojas uz visām locītavām.

Hialuronu-hondroitīna komplekss ir efektīva skrimšļa - hondrūdīna un hialuronskābes būvmateriālu kombinācija. Tie ir pierādīti ilgstoši pētījumi, labi koordinēta sinerģiska iedarbība, kura ietekmē bojāto skrimšļu audu šūnu aktivāciju. Pateicoties aktīvajai šķidruma formai, šīs vielas viegli iekļūst muskuļu un skeleta šūnās, radot tā dziedinošo efektu.

Hialuronskābe ir sastopama daudzos ķermeņa audos: skrimšļu, kaulu, stiklveida ķermeņa, sirds vārstuļu, ādas, sinoviālā šķidruma. Šī ir galvenā sinoviālā vai locītavā šķidruma sastāvdaļa. Bez šī šķidruma mūsu locītavas nevar strādāt.
Veselīga jauniešu ķermenis pats par sevi ražo hialuronskābi vajadzīgajā daudzumā, tomēr novecojot vai citu iemeslu dēļ, tā sintēze organismā palēninās, un tad sākas locītavu problēmas. Galu galā sinoviālais šķidrums ir galvenā 'smērviela' locītavās, nodrošina locītavu kustības un to darbību. Hialuronskābe nodrošina sinoviālā šķidruma sintēzi un tās saglabāšanu pareizā daudzumā: tas ir viens no tā galvenajiem bioloģiskajiem "pienākumiem".

Hondroitīns ir viena no kolagēna sastāvdaļām, kas ir locītavu saistaudi, un tādējādi veicina to normālu darbību un elastīgo īpašību saglabāšanu. Turklāt tas iekļūst locītavu skrimšļa struktūrā, samazina sāpes locītavā, novērš to iznīcināšanos, nomāc enzīmu aktivitāti, kas izraisa iekaisumu skrimšļa audos, un palielina ražošanu sašaurinātā šķidrumā. Tam ir galvenā loma pašas hialuronskābes sintēzē, kā arī ietekmē fosfora-kalcija metabolismu skrimšļos.

LIETOŠANA


arrow
stimulē sinoviālā šķidruma ražošanu skrimslī;
arrow
novērš locītavu bojājumus, nodilšanu;
arrow
ja to lieto mēneša laikā (vienu reizi dienā), tas saglabā savu dziedējošo efektu pat pēc idzertā kursa beigām.

SASTĀVS


arrow
Hondroitīna sulfāts - 300 mg
arrow
Hialuronskābe - 150 mg
arrow
E vitamīns - 15 mg
arrow
Papildu komponenti

JŪSU CORAL CLUB KONSULTANTS

Nataliia Savonik
NEATKARĪGAIS IZPLATĪTĀJS RĪGĀ
NATALIIA SAVONIK
+371 67 389200

Skatīt arī

Coral Club citās valstīs