Neatkarīgais izplatītājs
Nataliia Savonik
Sākumlapa / Katalogs / Veselība / Locītavas un kauli / Calci-Prime
NEW
Locītavas un kauli: Calci-Prime (Coral Club)

Calci-Prime (120 augu izcelsmes kapsulas)

Dabīgā kalcija, kā arī sinerģisku vitamīnu un minerālvielu avots. Lasīt vairāk...
Lai iegādātos produktu Calci-Prime (120 augu izcelsmes kapsulas), noklikšķiniet uz UZZINĀT CENU. Tas aizvedīs uz Coral Club Rīgā oficiālo vietni. Pēc reģistrācijas preci varēsiet iegādāties ar 20% atlaidi.
arrow
Kalcijs no patentētas sastāvdaļas Aquamin™ (reģistrēta Marigot Limited preču zīme) ar pierādītu efektivitāti.
arrow
Sinerģiski vitamīni un minerālvielas: magnijs, cinks, silīcijs, bors, mangāns, vitamīni D3 un К2.
arrow
Stiprina kaulus un zobus.
arrow
Sniedz atbalstu locītavu veselībai un muskuļu darbībai.
arrow
Palīdz saglabāt asinsvadu elastību.

Kalcija no Aquamin


Kalcijs ir galvenā kaulu un zobu strukturālā sastāvdaļa, kas nosaka to izturību un cietību. Turklāt kalcijs ir nepieciešams muskuļiem, tai skaitā sirds muskulim - miokardam - tā normālai kontraktilitātei, tāpat ir iesaistīts asins recēšanas un enerģijas izstrādes procesos.

Aquamin


Aquamin™ ir dabīgā kalcija avots, kas tiek iegūts no jūras aļģēm (Lithothamnion sp.), kuras tiek ievāktas Atlantijas okeāna ziemeļdaļas dzīlēs. Šīs aļģes spēj uzkrāt minerālvielas (galvenokārt kalciju un magniju un nelielu daudzumu citu jūras minerālu) no jūras ūdens un iekļaut tos sava talusa šūnās, kuras tādejādi iegūst akmens stiprumu.

D3 vitamīns


Uzlabo kalcija uzsūkšanos no pārtikas un palīdz uzturēt tā līmeni asinīs normas robežās. D3 vitamīns ir būtisks kaulu un zobu veselībai, kā arī normālai imūnsistēmas un muskuļu darbībai.

К2 vitamīns (menahinons)


K vitamīna aktīvā forma, šis vitamīns ir iesaistīts jaunu kaulaudu veidošanā un ir svarīgs kaulu un zobu veselībai. Sastāvā ir klīniski pārbaudīta un patentēta K2 vitamīna K2 forma - MenaQ7® (reģistrēta NattoPharma AS preču zīme).

Magnijs


Piedalās kalcija asimilācijā, tāpēc ir svarīgs kaulu un zobu veselībai. Piedalās kolagēna proteīna sintēzē, kas veido ievērojamu daļu no kaula organiskās vielas un nosaka tā elastību. Kopā ar kalciju tas regulē muskuļu (arī sirds) "kontrakcijas-relaksācijas" procesu. Piedalās šūnu enerģijas ražošanā, palīdzot mazināt nogurumu un nespēku. Sniedz atbalstu normālai nervu sistēmas darbībai un emocionālajam līdzsvaram. Produktā magniju pārstāv organisks savienojums - magnija citrāts un dabisks neorganisks savienojums no Aquamin™ kompleksa.

Cinks


Piedalās minerālvielu metabolismā un uztur kaulu veselību. Turklāt, cinks ir iesaistīts jaunu šūnu veidošanā, imunitātes formēšanā, veicina A vitamīna uzsūkšanos un tāpēc ir svarīgs ādas atjaunošanās procesā. Produktā cinku pārstāv organisks savienojums — cinka citrāts.

Mangāns


Mangāns veicina locītavu, kaulu un ādas veselību, jo ir iesaistīts visu veidu saistaudu formēšanā.

Silīcijs


Silīcijs galvenokārt atrodas saistaudos: asinsvadu sieniņās, saitēs, kaulos un ādā. Produkts satur dabiskas izcelsmes silīciju (tas tiek iegūts no lauka kosas).

Bors


Mikroelements, kurš organismā atrodams galvenokārt skeletā un zobos.Lietošana


Pieaugušajiem lietot pa 2 kapsulām 2 reizes dienā, ēšanas laikā.
Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.

Kontrindikācijas


Individuāla produkta sastāvdaļu nepanesamība, grūtniecība, bērna zīdīšanas periods. Pirms lietošanas konsultēties ar ārstu.

Glabāšanas veids


Glabāt sausā, bērniem nepieejamā vietā, līdz +25°С temperatūrā.

Derīguma termiņš


2 gadi no izlaides datuma.

Ražotājvalsts


Slovēnija

JŪSU CORAL CLUB KONSULTANTS

Nataliia Savonik
NEATKARĪGAIS IZPLATĪTĀJS RĪGĀ
NATALIIA SAVONIK
+371 67 389200

Skatīt arī

Piedāvātie produkti