Neatkarīgais izplatītājs
Nataliia Savonik
Sākumlapa / C-Pack
Sirds un asinsvadi: C-Pack / Cardiopack (Coral Club)

C-Pack

C-Pack - tas ir komplekts sirds veselībai. Ideāla sastāvdaļu kombinācija aktīvi baro sirds šūnas un veicina normālu sirds un asinsvadu sistēmas darbību. Lasīt vairāk...
Lai iegādātos produktu C-Pack, noklikšķiniet uz UZZINĀT CENU. Tas aizvedīs uz Coral Club Rīgā oficiālo vietni. Pēc reģistrācijas preci varēsiet iegādāties ar 20% atlaidi.

PENTOKAN


Lielisks kālija avots, kas ļauj ātri atjaunot miokarda šūnu enerģijas resursus un saglabāt to dzīvesspēju pat oksidatīvā stresa apstākļos. Unikālā kālija kombinācija ar ribozi un C vitamīnu, kā arī forma putojošu tablešu veidā ievērojami palielina makroelementa biopieejamību.

COENZYME Q10


Ubihinona avots, kam ir svarīga loma šūnu enerģijas ražošanā un ir nepieciešams, lai uzturētu normālu sirds muskuļa darbību. Tas ir īpaši nepieciešams paaugstinātas fiziskās slodzes gadījumos un cilvēkiem gados, jo samazinās ubihinona sintēze.

CORAL TAURINE


Taurīna aminoskābes avots, kas regulē kalcija, kālija, magnija un nātrija metabolismu, kas ir nepieciešami stabilam sirds ritmam. Palīdz samazināt “sliktā” holesterīna līmeni, kā arī novērš sirds muskuļa un visa ķermeņa novecošanos.

CORAL MAGNESIUM


Magnija avots, kas regulē muskuļu tonusu un sirdsdarbību, nomierinoši ietekmē nervu sistēmu. Labāko magnija bioloģisko pieejamību produktā nodrošina magnija helāti - bisglicināts un taurāts.

JŪSU CORAL CLUB KONSULTANTS

Nataliia Savonik
NEATKARĪGAIS IZPLATĪTĀJS RĪGĀ
NATALIIA SAVONIK
+371 67 389200

Skatīt arī

Piedāvātie produkti