Neatkarīgais izplatītājs
Nataliia Savonik
Organisma attīrīšana

Organisma attīrīšana

Sākumlapa / Veselības koncepcija / Organisma attīrīšana
Mūsdienās sliktas ekoloģijas, konservantu, krāsvielu, kā arī dažādu medikamentu (ieksaitot pārlieku biežu antibiotiku) lietošanas dēļ, cilvēku skar nopietnas saslimšanas, kā pamatā, ēdz būt organisma piesārņotība.

Mūsu organisms ir gudrs un protams, tas cenšas uzņemtos toksīnus izvadīt ārā. Nelielu daļu toksīnu izdalās pateicoties mūsu iekšējiem orgāniem un to darbībai, tomēr lielākā daļa uzkrājas audos, limfātiskajā sistēmā un citos orgānos. Tādēļ ir svarīgi savlaicīgi palīdzēt organismam attīrīties.

Lai uzturētu labsajūtu sevī un iegūtu vēlamo rezultātu (tvirta āda, laba veselība utt), uzņēmums Coral Club piedāvā vairākus risinājumus organisma atbalstīšanai, kas ietver sevī četrus soļus.

Izsārņu pazīmes

HRONISKS NOgurums
Hroniska noguruma simptoms, ko cilvēks piedzīvo, kad limfātisko sistēmu kairina toksīni. Lai attīrītu ķermeni caur aknām un nierēm, tiek tērēts milzīgs enerģijas un pūļu daudzums. Dzemdes kakla hondroze norāda uz sākotnējo nervu kanālu sārņu stadiju.
BIEŽAS GALVASSĀPES
Vai jūs joprojām nedzerat ūdeni un netīraties? Tev sāp galva? Tieši toksīni sāka uzbrukt smadzenēm, kairinot nervus un izraisot locītavu sāpes un deformācijas.
ALERĢIJA
Nesabalansēts uzturs, miltu lietošana, saldu ķermeņa noārdīšana. Uzsācis tīrīšanu, tas izmet cauri ādai visus netīrumus, izraisot alerģiju, ekzēmu, niezi, psoriāzi. Pārsniedzot visas normas, sākas mitrs klepus, izdaloties gļotām. Bērniem ir bieža, nekontrolējama urinēšana naktī. Bērna ēšana ir jāuztver nopietni.
papilomas, fibroīdi
Ja cilvēks nesaprot, kas ar viņu notiek un ka alerģiska reakcija ir organisma mēģinājums izvadīt no sevis toksīnus, tad organisms ieslēdz atkritumu saglabāšanas mehānismu. Tātad ir lipomas, fibromiomas, adenomas, akmeņi, cistas, papilomas, polipi, tromboflebīts, kā arī tauku nogulsnes. Papilomu parādīšanās uz cilvēka ķermeņa signalizē par polipa parādīšanos vienā vai citā zarnu daļā.
SĀPES LOCĪTAVĀS
Ja netīrumi izplatās pa visiem orgāniem, tad proteīna un uzkrātās urīnskābes nesagremojamības dēļ rodas ekstremitāšu deformācija, izraisot tādas slimības kā reimatisms un poliartrīts.
INSTRUKTS UN SIRDS
Ja toksīni iekļūst asins plazmā, tad uzturs nesasniedz nervu sistēmas šūnas. Bads izraisa insultu. Aterosklerozes plāksnīšu dēļ traukos rodas sirdslēkme, hipertensija, paralīze.
ONKOLOĢISKĀS SLIMĪBAS
Pēdējā ķermeņa piesārņojuma stadija ir patoloģisku šūnu augšana, samazināta imunitāte un briesmīgas slimības, ko sauc par vēzi, parādīšanās. Tiek traucēts visu orgānu un sistēmu darbs.

Kā padarīt organisma attīrīšanu pēc iespējas efektīvāku

Tīrīšana būs efektīva, ja mainīsit savu dzīvesveidu un ievērosiet šos ieteikumus:

arrow
Mainiet savu dzīvesveidu.
arrow
Paguli vismaz 8 stundas, ej gulēt tajā pašā laikā un mosties.
arrow
Ēdiet 4 līdz 6 ēdienreizes dienā neatkarīgi no nodarbinātības.
arrow
Izslēdziet no uztura saldumus, kūku, rauga maizi, gāzētos dzērienus, konservētus un ceptus ēdienus u.c.
arrow
Pārtrauciet smēķēšanu un alkohola lietošanu.
arrow
Sāciet vingrot. Ja veselības stāvoklis neļauj, tad katru dienu staigāt un noskriet vismaz 5 km.

Kā un kur iegādāties Coral Club produktus

Jūs varat iegādāties Coral Club produktus Rīgā ar 20% atlaidi, izmantojot atlaižu karti. Lai saņemtu bezmaksas atlaižu karti, noklikšķiniet uz pogas "Reģistrēties Coral Club", aizpildiet veidlapu uzņēmuma oficiālajā vietnē un iegūstiet kluba numuru.

Izmantojot atlaižu kartes numuru, Jūs varat iegādāties preces ar atlaidi ne tikai savā pilsētā, bet arī citās pilsētās un valstīs.

Pēc reģistrācijas jums būs personīgais konsultants, kurš pastāstīs, kur sākt atveseļošanos un sniegs ieteikumus par produktu lietošanu. Tas pateiks veikalu (tirdzniecības biroju) adreses, kā arī palīdzēs veikt pasūtījumu uzņēmuma interneta veikalā.

JŪSU CORAL CLUB KONSULTANTS

Nataliia Savonik
NEATKARĪGAIS IZPLATĪTĀJS RĪGĀ
NATALIIA SAVONIK
+371 67 389200

Skatīt arī

Coral Club citās valstīs