Neatkarīgais izplatītājs
Nataliia Savonik
Sākumlapa / Katalogs / Veselība / Attīrīšanās / Colo-Vada Mix
Attīrīšanās Colo-Vada Mix, 4 iepakojumi (Coral Club)

Colo-Vada Mix (4 iepakojumi)

Šis produkts ir uztura šķiedrvielu avots, kura dēļ notiek zarnu maiga attīrīšana. Kaolīnam, kas ir pulvera daļa, ir aptveroša un absorbējoša iedarbība, tas viegli izvada toksīnus no ķermeņa. Lasīt vairāk...


VĪRIEŠU SEANAS PULVERIS


Tas ir bagātīgs ūdenī šķīstošu, nesagremojamu šķiedrvielu (šķiedrvielu) avots. Ir zināms, ka šķīstošajai šķiedrai ir unikāla ietekme uz metabolismu: tā palēnina ogļhidrātu un tauku uzsūkšanos, kas izraisa insulīna sekrēcijas samazināšanos. Un tā kā nav liekā insulīna, tad nav arī liekā svara pieauguma. Pateicoties šim īpašumam, šķiedra samazina cukura līmeni asinīs.

Žāvētas plūmes


Tas satur lielu daudzumu noderīgu vielu (pektīni, šķiedrvielas, cukuri, organiskās skābes, olbaltumvielas), vitamīnus un minerālvielas, kas izskaidro tā lietošanas vērtību attīrīšanas programmās. Tas satur tādus vitamīnus kā PP, B, E grupas, β-karotīnu, kā arī daudzus minerālus: dzelzi, kalciju, fosforu, magniju, jodu, cinku, varu.

KAOLIN (WHITE CLAY)


Darbojoties kā sorbents, tas apņem kuņģa-zarnu trakta gļotādu un adsorbē toksīnus, atkritumus, kancerogēnus, nekaitējot labvēlīgajai zarnu mikroflorai, kā arī ceļmallapa sēklu miziņām. Iekšēji izmantotā attīrītā baltā māla ķīmiskais sastāvs ir silīcija un alumīnija oksīdu kombinācija, pievienojot ūdeni. Turklāt kaolīns satur mums nepieciešamās minerālvielas: cinku, varu, slāpekli, kalciju, magniju, kāliju utt., Turklāt formā, ko labi absorbē cilvēka ķermenis. Baltā māla minerālu sastāvs un nedaudz sārmainās īpašības līdzsvaro ķermeņa minerālu līdzsvaru tīrīšanas laikā.

LIETOŠANAS METODE


Pieaugušie - 1 paciņa (12 g pulvera) 4 reizes dienā. Pirms lietošanas 1 paciņas saturu samaisiet glāzē auksta ūdens vai sulas, nekavējoties izdzeriet un izdzeriet ar citu glāzi šķidruma. Uzņemot pulveri, jums vajadzētu lietot pietiekamu daudzumu šķidruma (vismaz 1,5 litri dienā).

JŪSU CORAL CLUB KONSULTANTS

Nataliia Savonik
NEATKARĪGAIS IZPLATĪTĀJS RĪGĀ
NATALIIA SAVONIK
+371 67 389200

Skatīt arī

Piedāvātie produkti

Coral Club citās valstīs