Neatkarīgais izplatītājs
Nataliia Savonik
Sākumlapa / Katalogs / Veselība / Antioksidantu aizsardzība / Coral Cat`s Claw
Kaķa nags / Coral Cat`s Claw (Coral Club)

Coral Cat`s Claw (60 kapsulas)

Augu izcelsmes produkts, kas stiprina imūnsistēmu un uztur ķermeni. Lasīt vairāk...
Lai iegādātos produktu Coral Cat`s Claw (60 kapsulas), noklikšķiniet uz UZZINĀT CENU. Tas aizvedīs uz Coral Club Rīgā oficiālo vietni. Pēc reģistrācijas preci varēsiet iegādāties ar 20% atlaidi.
Coral Cat`s Claw (60 kapsulas)
"Coral Cat`s Claw" ir spēcīgs imūnmodulators. Šis produkts mazina reimatoīdā artrīta sāpes un tiek lietots arī vēža ārstēšanā.

Zinātnieki ir veikuši eksperimentus un konstatējuši, ka kaķa naga ekstrakts var nogalināt vēža šūnas, tāpēc šīs zāles ir gatavas uzskatīt par papildu onkoloģijas ārstēšanu.

Cita starpā, pievienojot Feline Claw samazina ķīmijterapijas blakusparādības. Ārstējot vēzi, tiek izmantotas zāles, kas galvenokārt iznīcina veselas šūnas, kas ietekmē viņu DNS. Kaķa naga ekstrakts atjauno DNS molekulas, veicinot leikocītu veidošanos.

Vēža ķīmijterapija samazina arī cilvēka imunitāti, un kaķa naga atjauno vispārējo imūnsistēmu. Kaķu sakne palīdz samazināt asinsspiedienu, ārstē herpes, uzlabo kuņģa-zarnu traktu.

Ieteicams izmantot kaķa nagu cilvēkiem, kas cieš no biežām infekcijas slimībām, čūlas un dažādas kuņģa-zarnu trakta slimības.

JŪSU CORAL CLUB KONSULTANTS

Nataliia Savonik
NEATKARĪGAIS IZPLATĪTĀJS RĪGĀ
NATALIIA SAVONIK
+371 67 389200

Skatīt arī

Piedāvātie produkti