Neatkarīgais izplatītājs
Nataliia Savonik
Sākumlapa / Atsauksmes un rezultāti

Atsauksmes un rezultāti

Vārds


Atsauksmesuser incoral
Līga Dixon
01.02.2023
Konsultante Coral Club ar individuālu pieeju,vadoties pēc veselības koncepta, palīdzēja atgūt labsajūtu sevī. Pēc smagas pārciestās slimības un spēcīgiem medikamentiem,trūka enerģija, spēks, un pieauga svars, neatkarīgi kādas diētas ievēroju. Esmu sporta deju nodarbību trenere un veselīgs dzīvesveids man vienmēr ir bijis uz Tu.Ne vienmēr svara pieaugšana ir pārmērīga ēšana.Pateicoties pārdomātai produktu lietošanai, patreiz mans svars ir -5kg, jūtos enerģiska un dzīvespriecīga.Turpinu iesākto.
user incoral
Ginta B.
18.08.2022
Esmu trešā bērniņa gaidībās un uzrunāju Baibu Jokste, lai ieteiktu man vēlamos produktus no Coral Club. Veicu arī Folla diagnostiku.
Nogulētās sprandas dēļ, mocījos ar galvassāpēm, tāpat man paausgtināta asins spiediena (140/90) dēļ bija jālieto «ķīmiskās» zāles, iepriekšējās gaidībās bija aizcietējumi. Tagad no rītiem asinsspiediens (106/66), stīvajai sprandai un galvas sāpju risniāšanai lieliski palīdzēja Cool Relief ziede, un vēdera izeja normāla. Kopumā jūtos ļoti labi.Turpinu lietot produktus!
user incoral
Alexa Helena
15.04.2022
Man bija:
- ilglaicīgas ādas problēmas.
- Sāpīgas pumpas uz sejas, daudz izsitumi uz ķermeņa, sausi pleķi.
- Jūtīgi mezgli padusē (minu ka tie ir limfmezgli).
- Ikdienā jutos nogurusi.
Nekad nebiju attīrijusies, vēlējos ar kautko sākt. Coral Club produkti ir liels solis uz savas veselības uzlabošanu, lai gan sākumā biju skeptiski noskaņota, rezultātus jau manīju kad sāku tikai dzert coral mine ūdeni un lietot H 500.
Sākums nebija diezko patīkams, bet izmaiņas bija to vērtas.
Sāpoši limfmezgli, ādas sausums vairs neliek par sevi manīt.
Ādas stāvoklis pakāpeniski uzlabojas pēc attīrošās programmas.
Esmu tikai ceļa sākumā, bet vairāk nekā apmierināta ar rezultātu.
user incoral
Liene
02.03.2021
Patreiz ir 10 diena. Manuprāt, manasgalvas sāpes vainojamas, jo uzreiz sāku dzert 2 litrus Coral mine ūdeni (neklausījos konsultantā), bet uz šo brīdi paliek labāk. Sausie pleķi ir pazuduši 100%, tikai palicis zem žokļa. Turpinu lietot rekomendētos produktus.
user incoral
Z.Marta
01.03.2020
Es ievēroju pamanāmi, ka man vairāk spēka un enerģijas, tagad lietojot Detox un papildus rekomendētos produktus. Bet gadās aizmirst kādu tableti idzert, neesmu ļoti organizēta. Vēlos atkārtot Coral Detox.

JŪSU CORAL CLUB KONSULTANTS

Nataliia Savonik
NEATKARĪGAIS IZPLATĪTĀJS RĪGĀ
NATALIIA SAVONIK
+371 67 389200

Skatīt arī