Neatkarīgais izplatītājs
Nataliia Savonik
Sākumlapa / Katalogs / Aktīvās sastāvdaļas / PNTSK un fosfolipīdi / Coral Lecithin
HIT
PNTSK un fosfolipīdi: Coral Lecithin (Coral Club)

Coral Lecithin (120 kapsulas)

Viens no universālākajiem papildinājumiem, kas vajadzīgi, lai saglabātu visu orgānu un sistēmu veselību, ieskaitot centrālo nervu sistēmu. Lasīt vairāk...
Lai iegādātos produktu Coral Lecithin (120 kapsulas), noklikšķiniet uz UZZINĀT CENU. Tas aizvedīs uz Coral Club Rīgā oficiālo vietni. Pēc reģistrācijas preci varēsiet iegādāties ar 20% atlaidi.
Coral Lecithin (120 kapsulas)

SASTĀVS


Šķidrais sojas lecitīns - 1200 mg.

Svarīgs svarīgs komponents vielmaiņas uzlabošanai, nervu sistēma, zemāks holesterīna līmenis asinīs ir lecitīns. Tas ir bioloģiski aktīvs universāls uztura bagātinātājs.

Lecitīns ir nepieciešams cilvēka ķermenim, jo ​​tas ir celtniecības materiāls jaunu šūnu dzimšanai un pacientu atveseļošanai.

LECITĪNA GALVENĀS SASTĀVDAĻAS IR DIVI PRODUKTI


arrow
Inositols, tam ir pozitīva ietekme uz vestibulāro aparātu, uzlabo garastāvokli, mazina kairinājumu.
arrow
holīns, palīdz smadzenēm, uzlabo atmiņu, izlabo muskuļu kontrakciju.

Dienas pievienošana diēta Lecitīns, jūs varat stabilizēt asinsspiedienu, atjaunot vielmaiņas procesus, atjaunot aknu un aizkuņģa dziedzera darbību.

Lecitīns palīdz veidot īpašas antivielas, kas palīdz imūnsistēmai cīnīties ar slimībām. Cita starpā ķermeņa masa tiek normalizēta un akmeņi žultspūšā izšķīst.

Koraļļu lecitīnu ir lietderīgi lietot sirds un asinsvadu slimību, bieža noguruma, izkaisītas uzmanības, augsta fiziska slodzes, aknu slimību, kā arī ādas problēmu gadījumā.

JŪSU CORAL CLUB KONSULTANTS

Nataliia Savonik
NEATKARĪGAIS IZPLATĪTĀJS RĪGĀ
NATALIIA SAVONIK
+371 67 389200

Skatīt arī

Piedāvātie produkti

Coral Club citās valstīs