Neatkarīgais izplatītājs
Nataliia Savonik
Programma centrālajai nervu sistēmai

Programma centrālajai nervu sistēmai

Sākumlapa / Programmas / Centrālā nervu sistēma
Centrālā nervu sistēma ir sistēma, kas kontrolē visu orgānu dzīvībai svarīgo darbību. Mūsu ķermenī ir triljoniem dzīvu nervu šūnu, kas pastāv pašas par sevi. Nervu šūnas nevairojas, tāpēc tās neatjaunojas.

Centrālās nervu sistēmas profilaksei un stiprināšanai iesakām izmantot dabīgas sastāvdaļas, kas neizraisa blakusparādības.

PROGRAMMA

Šī programma ir nepieciešama centrālās nervu sistēmas nostiprināšanai un uzturēšanai. Šajā sastāvā iekļautās aktīvās sastāvdaļas uzlabo asinsriti smadzeņu traukos, normalizē asinsspiedienu, paaugstina hemoglobīna līmeni asinīs un uzlabo nervu impulsu pārnešanu. Kompozīcijā iekļautie komponenti uzlabo viens otra iedarbību.
Programmas produkti:
arrow
MindSet - aizsargā nervu sistēmu, paaugstina efektivitāti, uzlabo atmiņu, normalizē centrālās nervu sistēmas darbību, atjauno asinsriti, novērš aterosklerozes attīstību, pazemina holesterīna līmeni. Normalizē miega-nomoda ciklu, palielina smadzeņu efektivitāti. Pateicoties Gotu Kola Extrakt un Ginkgo Biloba, tas uzlabo kapilāro asinsriti.
arrow
AquaOx ir spēcīgs dabisks antioksidants. Sastāvā iekļautās uzturvielas paaugstina efektivitāti, uztur sirds un asinsvadu un nervu sistēmu veselību, uzlabo smadzeņu darbību, novērš aterosklerozes attīstību. Atjauno vairogdziedzeri, hormonus, uzlabo asinsriti smadzeņu traukos.
arrow
BP Phyto Control - normalizē asinsspiedienu cilvēkiem, kuri cieš no augsta asinsspiediena, uzlabo nervu sistēmas stāvokli, kontrolē sirds un asinsvadu sistēmu, stiprina asinsvadu sieniņas, palielina elastību un izturību.
arrow
Coral Chlorella ir vērtīgu augu olbaltumvielu, B, D vitamīnu, beta-karotīna un minerālvielu (tostarp joda, kālija, mangāna) avots, ir nepieciešama pareizai augļa un bērna attīstībai, veicina asins piesātinājumu ar skābekli un hemoglobīnu. Izvada no organisma smagos metālus un toksīnus. Stimulē kuņģa-zarnu trakta darbību, stiprina sirds muskuli, piemīt pretvēža iedarbība, stiprina zobus un smaganas.
arrow
H-500 ir spēcīgs dabisks antioksidants. Rada sārmainu vidi, piemīt pretvīrusu, antibakteriāla iedarbība, atjauno nieru darbību, ar vieglu diurētisku efektu, samazina šūnu membrānu bojājumu risku, šķidrina asinis, normalizē vielmaiņu, atbalsta imūnsistēmu un atjauno bojāto orgānu darbību. elpošanas sistēmas šūnas.
arrow
Coral-Mine ir minerālu kompozīcija, kas spēj mainīt ūdens fizikālās un ķīmiskās īpašības, skābju-bāzes līdzsvaru (pH) sārmināšanas virzienā. Coral-Mine minerālu jonizētā forma padara ūdeni labvēlīgu un bioloģiski pieejamu ķermenim.
MindSet
AquaOx
BP Phyto Control
Coral Chlorella
H-500
Coral-Mine

Ieteikumi

Ja jūs nekad neesat attīrīts no toksīniem, toksīniem un parazītiem, tad jebkura jūsu izvēlētā programma vai atsevišķs produkts būs neefektīvs. Turklāt tā vietā, lai iegūtu veselības rezultātu, jūs varat tikai provocēt savas slimības saasinājumu.

Tāpēc, pirms uzsākt atveseļošanos, iesakām sākt ar soli pa solim Veselības koncepciju. Pārdomāta koncepta aktīvo komponentu kombinācija ļaus ātri sasniegt veselības veicināšanas rezultātus.

Lai iegūtu sīkāku informāciju, ņemot vērā visas jūsu ķermeņa īpašības, varat sazināties ar konsultantu.

Kā un kur iegādāties Coral Club produktus

Jūs varat iegādāties Coral Club produktus Rīgā ar 20% atlaidi, izmantojot atlaižu karti. Lai saņemtu bezmaksas atlaižu karti, noklikšķiniet uz pogas "Reģistrēties Coral Club", aizpildiet veidlapu uzņēmuma oficiālajā vietnē un iegūstiet kluba numuru.

Izmantojot atlaižu kartes numuru, Jūs varat iegādāties preces ar atlaidi ne tikai savā pilsētā, bet arī citās pilsētās un valstīs.

Pēc reģistrācijas jums būs personīgais konsultants, kurš pastāstīs, kur sākt atveseļošanos un sniegs ieteikumus par produktu lietošanu. Tas pateiks veikalu (tirdzniecības biroju) adreses, kā arī palīdzēs veikt pasūtījumu uzņēmuma interneta veikalā.

JŪSU CORAL CLUB KONSULTANTS

Nataliia Savonik
NEATKARĪGAIS IZPLATĪTĀJS RĪGĀ
NATALIIA SAVONIK
+371 67 389200

Skatīt arī