ДОСТАВКА
ОПЛАТА
АКЦІЇ
НОВИНИ
СТАТТІ
ПРО КОМПАНІЮ
ВІДГУКИ
БІЗНЕС
КОНТАКТИ
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР
НАТАЛIЯ САВОНIК
ПРОДУКТИ
CORAL CLUB
ОЧИЩЕННЯ
ОРГАНІЗМУ
Програма для зору, чи можна поліпшити зір без операції? відновлення зору в домашніх умовах, як поліпшити зір, відновити гостр

ПРОГРАМА ДЛЯ ЗОРУДля орієнтації в просторі, отримання візуальної інформації людині потрібен зір. Він дарований Всевишнім і є вікном у світ. Найважливіше - його зберегти!

У сучасному світі важливо мати хороший зір. Адже, невеликі його відхилення можуть зруйнувати всі мрії щодо подальшого навчання, професійної діяльності і спорту. Ми допоможемо відновити зір за допомогою природних компонентів.

Основними причинами погіршення зору у дорослих і дітей є нестача води в організмі, а також бета-каротину, необхідного для синтезу вітаміну групи А.ПРОДУКЦІЯ ДЛЯ ЗОРУ

  • Для поліпшення роботи всіх органів і систем, необхідно щодня поповнювати водний баланс організму. Пропонуємо, для збагачення мінералами живу воду Корал-Майн.

  • Для попередження стомлюваності очей, різних порушень зору, поліпшення уваги і зняття синдрому хронічної втоми потрібен Корал Лецитин. Без нього неможливий процес відновлення пошкоджених клітин і народження нових.

  • Зберегти гостроту і якість зору, а також зняти зорове навантаження при читанні книг, роботі за комп'ютером і переглядом ТБ, пропонуємо новий продукт Візі-Прайм.

  • Для зниження поганого холестерину, підвищення розумової і фізичної працездатності, а також для зміцнення сітківки ока необхідний Корал Таурин.

  • Для поліпшення зору, настрою, зняття депресії і профілактики інсульту вкрай необхідний вітамін В9 - Фолієва кислота.

  • Для насичення крові киснем, а також гемоглобіном, виведення з організму важких металів і токсинів пропонуємо Хлорела. Вона містить білок рослинного походження, вітаміни В, D, бета-каротин і мінерали.
Корал-Майн (30 пакетів)
Корал Лецитин (120 капсул)
Візі-Прайм (30 капсул)
Корал Таурин (60 капсул)
Фолієва кислота (100 таблеток)
Хлорела (180 таблеток)ЯК І ДЕ КУПИТИ ПРОДУКТИ CORAL CLUB

Купити продукти Coral Club в Києві можна зі знижкою 20% за дисконтною карткою. Для того, щоб отримати безкоштовну дисконтну карту, натисніть на кнопку «Реєстрація в Coral Club», заповніть анкету на офіційному сайті компанії і отримаєте номер.

За номером дисконтної карти ви можете купувати продукти зі знижкою не тільки в своєму місті, а й в інших містах і країнах.

Після реєстрації у вас з'явиться особистий консультант, який розповість з чого почати оздоровлення, дасть рекомендації по прийому продуктів. Підкаже адреси магазинів, а також допоможе оформити замовлення в інтернет-магазині компанії.
РЕЄСТРАЦІЯ В CORAL CLUB

ВАШ КОНСУЛЬТАНТ В CORAL CLUB

Наталiя Савонiк
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР В КИЄВІ
НАТАЛIЯ САВОНIК
+38 (097) 730-24-71

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ

Причини погіршення зору
Причини погіршення зоруКраїни, де можна придбати продукти Coral Club