Neatkarīgais izplatītājs
Nataliia Savonik
Programma aknām

Programma aknām

Sākumlapa / Programmas / Aknas
Aknas ir atbildīgas par daudziem procesiem organismā. Indes un toksīni uzkrājas zarnās, un asinis iekļūst tieši aknās. Aknas filtrē un neitralizē toksīnus un indus, padarot tos drošus.

PRODUKTI

arrow
FanDetox - pazemina holesterīna līmeni asinīs, veicina toksīnu izvadīšanu, aizsargā aknas, stiprina asinsvadus, pazemina holesterīna līmeni, normalizē tauku vielmaiņu un aizsargā aknas no alkohola un citām toksiskām vielām, pozitīvi ietekmē arī ogļhidrātu un lipīdu vielmaiņu.
arrow
Coral Lecithin – nepieciešams aknu, smadzeņu, sirds un asinsvadu sistēmas bojāto šūnu strukturālai atjaunošanai. Lecitīns paātrina aknu audu strukturālo atjaunošanos narkotiku, vīrusu, alkohola, nikotīna toksiskās iedarbības rezultātā. Tā papildu ieviešana uzturā novērš acu nogurumu un dažādus redzes traucējumus, uzlabo atmiņu, mazina trauksmi, depresiju, samazina sliktā holesterīna līmeni. Bez tā nav iespējams bojāto šūnu atjaunošanas process un jaunu dzimšana.
arrow
Coral Artichoke ir augu hepatoprotektors. Samazina sliktā holesterīna un urīnvielas līmeni asinīs, ieteicams visiem, kas smēķē un lieto alkoholu. Nodrošina organismu ar olbaltumvielām, A, C, B grupas vitamīniem, minerālvielām. Palielina žults izdalīšanos, atjauno vielmaiņu, uzlabo aknu un gremošanas funkcijas, palīdz izvadīt kaitīgos toksīnus un lieko šķidrumu.
arrow
Zaferan ir tropisko augu kurkuma avots. Kurkumīns palīdz normalizēt aknu un žultspūšļa darbību, mazina diskomfortu gremošanas traktā.
arrow
Assimilator - augu enzīmu komplekss kombinācijā ar A un D vitamīnu veicina labāku barības vielu uzsūkšanos, mazina diskomfortu kuņģī un zarnās, uzlabo gremošanu, palīdz aizkuņģa dziedzerim, satur aknu lipāzes.
arrow
Premium Spirulina - stiprina imūnsistēmu, novērš aknu slimību attīstību, ir dzelzs, selēna un A, B12, E un F vitamīnu avots, samazina audzēju augšanu un neitralizē brīvos radikāļus, veicina veselīgas mikrofloras augšanu zarnas.
arrow
Griffonia ir antidepresants. Tas optimizē centrālās un perifērās nervu sistēmas darbu, mazina trauksmi, pozitīvi ietekmē smadzeņu funkcijas, miega – nomoda ciklu. Tas uzlabo garastāvokli, ir nepieciešams kā vitamīnu B6 un B12 avots.
arrow
Coral-Mine ir minerālu kompozīcija, kas spēj mainīt ūdens fizikālās un ķīmiskās īpašības, skābju-bāzes līdzsvaru (pH) sārmināšanas virzienā. Coral-Mine minerālu jonizētā forma padara ūdeni labvēlīgu un bioloģiski pieejamu ķermenim.
FanDetox
Coral Lecithin
Coral Artichoke
Zaferan
Assimilator
Premium Spirulina
Griffonia
Coral-Mine

Ieteikumi

Ja jūs nekad neesat attīrīts no toksīniem, toksīniem un parazītiem, tad jebkura jūsu izvēlētā programma vai atsevišķs produkts būs neefektīvs. Turklāt tā vietā, lai iegūtu veselības rezultātu, jūs varat tikai provocēt savas slimības saasinājumu.

Tāpēc, pirms uzsākt atveseļošanos, iesakām sākt ar soli pa solim Veselības koncepciju. Pārdomāta koncepta aktīvo komponentu kombinācija ļaus ātri sasniegt veselības veicināšanas rezultātus.

Lai iegūtu sīkāku informāciju, ņemot vērā visas jūsu ķermeņa īpašības, varat sazināties ar konsultantu.

Kā un kur iegādāties Coral Club produktus

Jūs varat iegādāties Coral Club produktus Rīgā ar 20% atlaidi, izmantojot atlaižu karti. Lai saņemtu bezmaksas atlaižu karti, noklikšķiniet uz pogas "Reģistrēties Coral Club", aizpildiet veidlapu uzņēmuma oficiālajā vietnē un iegūstiet kluba numuru.

Izmantojot atlaižu kartes numuru, Jūs varat iegādāties preces ar atlaidi ne tikai savā pilsētā, bet arī citās pilsētās un valstīs.

Pēc reģistrācijas jums būs personīgais konsultants, kurš pastāstīs, kur sākt atveseļošanos un sniegs ieteikumus par produktu lietošanu. Tas pateiks veikalu (tirdzniecības biroju) adreses, kā arī palīdzēs veikt pasūtījumu uzņēmuma interneta veikalā.

JŪSU CORAL CLUB KONSULTANTS

Nataliia Savonik
NEATKARĪGAIS IZPLATĪTĀJS RĪGĀ
NATALIIA SAVONIK
+371 67 389200

Coral Club citās valstīs