DOSTAWA
PŁATNOŚĆ
PROMOCJE
WIADOMOŚCI
ARTYKUŁY
O FIRMIE
RECENZJE
BIZNES
KONTAKT
NIEZALEŻNY DYSTRYBUTOR
ALINA ANTONENKO
KATALOG
CORAL CLUB
OCZYSZCZANIE
CIAŁA
Katalog / Substancje aktywne / Proteoglikany / B-Luron
Zdrowe stawy: B-Luron, biluron, bi luron, kompleks hialuron-chondroityna, przedłużanie chrząstki stawowej, naprawy stawów, ch
#918140

B-Luron (2 x 500 ml)

Biologicznie aktywny dodatek do żywności z kompleksem hialuron-chondroityny został opracowany w celu zapewnienia odżywienia i odbudowy tkanki chrzęstnej. Czytaj więcej...
Jeśli jesteś zainteresowany zakupem produktu B-Luron w Poznaniu, kliknij przycisk UZYSKAJ CENĘ. Następnie zostaniesz przeniesiony na oficjalną stronę Coral Club, gdzie możesz dokonać zakupu z 20% rabatem, a także śledzić wszystkie przyszłe zakupy na koncie po rejestracji.
B-Luron (2 x 500 ml)
B-Luron to biologicznie aktywny suplement diety z kompleksem hialuron-chondroityny, który jest innowacyjnym postępem technologicznym i został zaprojektowany w celu aktywacji produkcji własnej mazi stawowej, zapewnienia odżywienia i przywrócenia tkanki chrzęstnej stawu. B-Luron nie jest gorszy pod względem skuteczności w dostawowym zastrzyku kwasu hialuronowego, a ponadto działa jednocześnie na wszystkie stawy.

DZIAŁANIE AKTYWNYCH KOMPONENTÓW


Kompleks hialuron-chondroityna jest skutecznym połączeniem podstawowych materiałów budowlanych chrząstek - chondroityny i kwasu hialuronowego. To ich sprawdzone długoterminowe badania, dobrze skoordynowany efekt synergiczny wpływa na aktywację komórek uszkodzonej tkanki chrzęstnej. A dzięki aktywnej postaci płynnej substancje te łatwo przenikają do komórek układu mięśniowo-szkieletowego, wywierając działanie lecznicze.

Kwas hialuronowy znajduje się w wielu tkankach organizmu: chrząstce, kości, ciele szklistym, zastawkach serca, skórze, płynie maziowym. Jest to główny składnik mazi stawowej lub płynu stawowego. Bez tego płynu nasze stawy nie mogą działać. Zdrowe młode ciało wytwarza sam kwas hialuronowy w wymaganej ilości. Z wiekiem lub z innych powodów, jego synteza w organizmie zwalnia, i wtedy zaczynają się problemy ze stawami. W końcu płyn stawowy zapewnia żywienie chrząstki stawowej i jest dla niej głównym środkiem smarnym, zapewniającym ruch i ruchomość stawów. Kwas hialuronowy zapewnia syntezę mazi stawowej i jej zachowanie we właściwej ilości: jest to jeden z głównych biologicznych "obowiązków".

Chondroityna jest jednym ze składników kolagenu, który jest tkanką łączną stawów, a zatem przyczynia się do ich normalnego funkcjonowania i zachowania właściwości elastycznych. Ponadto wchodzi w strukturę chrząstki stawowej, zmniejsza ból stawu, zapobiega jego zniszczeniu, hamuje aktywność enzymów, które wywołują zapalenie w tkance chrzęstnej i zwiększa produkcję płynu stawowego. Odgrywa podstawową rolę w syntezie samego kwasu hialuronowego, a także wpływa na metabolizm fosforowo-wapniowy w chrząstce.

ZASTOSOWANIE


Bi-Luron ma następujące skutki zdrowotne:
arrow
stymuluje wytwarzanie mazi stawowej w chrząstce;
arrow
zapobiega uszkodzeniom, przetarciu i zniszczeniu stawów, chrząstki, więzadła;
arrow
po użyciu w ciągu miesiąca (raz dziennie) zachowuje on działanie lecznicze nawet po zakończeniu okresu spożycia.

SKŁAD


arrow
Siarczan chondroityny - 300 mg
arrow
Kwas hialuronowy - 150 mg
arrow
Witamina E - 15 mg
arrow
Elementy pomocnicze

TWÓJ KONSULTANT CORAL CLUB

Alina Antonenko
NIEZALEŻNY DYSTRYBUTOR W POZNANIU
ALINA ANTONENKO
+48 733 483 912

Coral Club w innych krajach