DOSTAWA
PŁATNOŚĆ
PROMOCJE
WIADOMOŚCI
ARTYKUŁY
O FIRMIE
RECENZJE
BIZNES
KONTAKT
NIEZALEŻNY DYSTRYBUTOR
ALINA ANTONENKO
KATALOG
CORAL CLUB
OCZYSZCZANIE
CIAŁA
Katalog / Zdrowie / Zintegrowane Wellness / Nutripack
Zintegrowane Wellness: Nutripack, alfalfa, premium spirulina, lecithin, omega, b-kurunga, coral-mine
#803402

Nutripack

Zestaw do wzbogacania diety w cenne składniki odżywcze naturalnego pochodzenia. Czytaj więcej...
Jeśli jesteś zainteresowany zakupem produktu Nutripack w Poznaniu, kliknij przycisk UZYSKAJ CENĘ. Następnie zostaniesz przeniesiony na oficjalną stronę Coral Club, gdzie możesz dokonać zakupu z 20% rabatem, a także śledzić wszystkie przyszłe zakupy na koncie po rejestracji.

CORAL-MINE


Produkt naturalny, wyprodukowany w Japonii ze skamieliny głębinowych koralowców Scleractina żyjących w Morzu Japońskim w pobliżu wysp Okinawa i Tokunoshima. Proszek ze skamieliny koralowca zawiera wapń oraz magnez. Produkt przeznaczony do wzbogacania wody pitnej w wapń oraz magnez. Wapń i magnez przyczyniają się do utrzymania zdrowych kości i zębów, oraz do prawidłowej pracy mięśni. Wapń wspiera prawidłowe działanie enzymów trawiennych oraz prawidłowe krzepnięcie krwi. Magnez przyczynia się zmniejszenia poczucia zmęczenia i znużenia, bierze udział w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego. Magnez wspiera również prawidłowe funkcje psychologiczne, takie jak koncentracja uwagi, zapamiętywanie i proces uczenia się.

CORAL ALFALFA


Suplement diety zawierający skoncentrowaną dawkę Lucerny Siewnej (Medicago sativa). Regularne spożywanie lucerny przyczynia się do poprawy ogólnej witalności życiowej.

PREMIUM SPIRULINA


Spirulina z gatunku Arthrospira platensis – zielononiebieska alga, bogata w wysokiej jakości składniki odżywcze. Spirulina hodowana jest na bazie specjalnej technologii w ekologicznych warunkach oraz przetwarzana zgodnie z najwyższymi standardami jakości.

CORAL LECITHIN


Źródło naturalnych fosfolipidów. Lecytyna jest istotnym składnikiem każdej komórki organizmu człowieka, w tym także tkanki nerwowej

OMEGA 3/60


Zawiera naturalny olej ryb morskich – bogate źródło kwasów tłuszczowych omega-3 oraz witaminę E.

B-KURUNGA


Mieszkańcy Środkowej i Północnej Azji przygotowywali na bazie kurungi fermentowany napój mleczny, który korzystnie wpływał na trawienie i wzmacniał odporność. Był szczególnie ceniony przez osoby, które prowadziły koczowniczy tryb życia. Suplement diety B-Kurunga, powstały na bazie tego napoju zawiera probiotyki oraz cynk.

TWÓJ KONSULTANT CORAL CLUB

NIEZALEŻNY DYSTRYBUTOR W POZNANIU
ALINA ANTONENKO
+48 733 483 912

Coral Club w innych krajach