DOSTAWA
PŁATNOŚĆ
PROMOCJE
WIADOMOŚCI
ARTYKUŁY
O FIRMIE
RECENZJE
BIZNES
KONTAKT
NIEZALEŻNY DYSTRYBUTOR
ALINA ANTONENKO
KATALOG
CORAL CLUB
OCZYSZCZANIE
CIAŁA
Katalog / Zdrowie / Zintegrowane Wellness / Pack of life
Zintegrowane Wellness: Pack of life, zintegrowane wellness, pack of live
#91610

Pack of life

Unikalny zestaw trzech produktów, które skutecznie utrzymują zdrowie i zwiększają potencjał bioenergetyczny organizmu. Dzięki ich synergistycznym działaniom poczujesz najwyższy poziom fizyczny i wzmocnisz ton intelektualny. Czytaj więcej...
"Pack of Life" unikalny zestaw, który łączy w sobie trzy produkty, które wspierają funkcje życiowe organizmu i zwiększają potencjał bioenergetyczny. Dzięki tym produktom ponownie osiągniesz szczyt swojej aktywności fizycznej, zwiększysz wytrzymałość i poprawisz wiele funkcji systemów w twoim organizmie, w tym w układzie trawiennym.

Coral Mine


Kompleks mineralny, który reguluje równowagę mineralną w organizmie, a tym samym normalizuje czynności życiowych systemów i narządów. Kompleks soli mineralnych, pozwala na optymalizację regulować ciśnienie tętnicze krwi i rytmu serca, zapobiegania osteoporozie i zapaleniu stawów, w celu zwiększenia elastyczności mięśni odtworzyć strukturę tkanki funkcji trawienia kości i chrząstki, nerek i PH regulują i poprawiają kondycję skóry.

Activin


Obejmuje rozmaite naturalne składniki - przeciwutleniacze (inulina, ekstrakty z pestek winogron, mleczko pszczele, ekstraktów z liści Ginkgo biloba, zielonej herbaty, nasiona mleka ostu, etc.), które aktywnie łączą wolne rodniki i spowalniają proces starzenia, zwiększają energię i wytrzymałość organizmu i stabilizują systemy podtrzymujące życie. Korzystanie z tej pomocy produktu, aby spowolnić proces starzenia, poprawia istotną stan organizmu, funkcje pamięci system sercowo-naczyniowy, zwiększa wytrzymałość i przyspieszyć proces gojenia.

Assimilator


Produkt, który poprawia trawienie. Zawiera on główne enzymy pochodzenia roślinnego (amylazy, celulazy, laktazę, proteazę, papaina, bromelaina, lipazę), które ulegają rozszczepieniu w przewodzie pokarmowym złożonych składników do proste, tak że mogą być wchłaniane przez błonę śluzową jelit i dotrzeć do strumienia krwi. Ten produkt jest niezbędny do polepszenia wychwytu i trawienia substancji odżywczych, zmniejszenia wzdęcia i ociężałości w żołądku, odżywienia komórek i poprawy statusu odpornościowego organizmu.

TWÓJ KONSULTANT CORAL CLUB

NIEZALEŻNY DYSTRYBUTOR W POZNANIU
ALINA ANTONENKO
+48 733 483 912

Coral Club w innych krajach