DOSTAWA
PŁATNOŚĆ
PROMOCJE
WIADOMOŚCI
ARTYKUŁY
O FIRMIE
RECENZJE
BIZNES
KONTAKT
NIEZALEŻNY DYSTRYBUTOR
ALINA ANTONENKO
KATALOG
CORAL CLUB
OCZYSZCZANIE
CIAŁA
Katalog / Zdrowie / Formuły liposomalne / Liposomalna witamina C
Wsparcie immunologiczne: Liposomalna witamina C / Liposomal Vitamin C, energia, energia, antystres, stres, wsparcie immunolog
#2166

Liposomalna witamina C (100 ml)

Niezbędna witamina, która bierze udział w syntezie kolagenu, elastyny, kwasu hialuronowego i wielu enzymów. Czytaj więcej...
Jeśli jesteś zainteresowany zakupem produktu Liposomalna witamina C w Poznaniu, kliknij przycisk UZYSKAJ CENĘ. Następnie zostaniesz przeniesiony na oficjalną stronę Coral Club, gdzie możesz dokonać zakupu z 20% rabatem, a także śledzić wszystkie przyszłe zakupy na koncie po rejestracji.
Liposomalna witamina C (100 ml)
Wszystkie cenne właściwości witaminy C w najbardziej biodostępnej i bezpiecznej formie. Dzięki technologii enkapsulacji liposomalnej witamina jest lepiej wchłaniana i nie powoduje skutków ubocznych z przewodu pokarmowego.

AKTYWNE KOMPONENTY


Witamina C (kwas askorbinowy) jest jednym z kluczowych mikroelementów dla organizmu. Najsilniejszy przeciwutleniacz, który chroni komórki narządów i tkanek przed uszkodzeniem przez wolne rodniki i aktywuje funkcje ochronne organizmu, przyspiesza gojenie się ran i blizn.

Witalna witamina bierze udział w syntezie kolagenu i elastyny, kwasu hialuronowego, wielu enzymów, poprawia także wchłanianie wapnia, żelaza, cynku, wpływa na syntezę i metabolizm cholesterolu. Metabolizm białek i węglowodanów zależy od witaminy C. Przyspiesza także usuwanie toksycznych substancji z organizmu: ołowiu, miedzi, rtęci, wanadu. Pomaga wzmocnić naczynia krwionośne i zwiększyć wytrzymałość organizmu, dzięki czemu jest bardziej odporny na stres.

Witamina C nie jest syntetyzowana i nie gromadzi się w organizmie, dlatego konieczne jest regularne uzupełnianie jej zapasów. Zwykłe formy kwasu askorbinowego nie są w pełni wchłaniane, są szybko niszczone i podrażniają błonę śluzową przewodu pokarmowego.

Głównymi zaletami witaminy C, zamkniętej w błonie liposomalnej, jest jej wysoka biodostępność i ochrona błony śluzowej przewodu pokarmowego przed podrażnieniem, nawet przy dużych dawkach. Błona liposomowa składa się z fosfolipidów, które służą jako dodatkowy materiał budulcowy uszkodzonych błon komórkowych.

METODA APLIKACJI


Wstrząśnij butelką przed zażyciem. Dorośli przyjmują 2,5 ml 1-2 razy dziennie lub zgodnie z zaleceniami specjalisty. Można go przyjmować w czystej postaci lub rozpuszczać w 1 szklance wody lub soku.

TWÓJ KONSULTANT CORAL CLUB

NIEZALEŻNY DYSTRYBUTOR W POZNANIU
ALINA ANTONENKO
+48 733 483 912

Coral Club w innych krajach