DOSTAWA
PŁATNOŚĆ
WIADOMOŚCI
ARTYKUŁY
O FIRMIE
RECENZJE
BIZNES
KONTAKT
NIEZALEŻNY DYSTRYBUTOR
ALINA ANTONENKO
KATALOG
CORAL CLUB
OCZYSZCZANIE
CIAŁA
Katalog / Piękno / Pielęgnacja skóry twarzy / Tea Tree Oil
Tea Tree Oil / Olejek z drzewa herbacianego, do twarzy, dla ciała, olejek z drzewka herbacianego
#5701

Tea Tree Oil (30 ml)

Olejek z drzewa herbacianego jest skuteczny w ostrym i przewlekłym zapaleniu skóry. Działa regenerująco, likwiduje podrażnienia, obrzęki, swędzenie, zaczerwienienie, krosty i trądzik. Czytaj więcej...
Jeśli jesteś zainteresowany zakupem produktu Tea Tree Oil w Poznaniu, kliknij przycisk UZYSKAJ CENĘ. Następnie zostaniesz przeniesiony na oficjalną stronę Coral Club, gdzie możesz dokonać zakupu z 20% rabatem, a także śledzić wszystkie przyszłe zakupy na koncie po rejestracji.

SKŁAD


100% rafinowany olejek z drzewa herbacianego z rodzaju Melaleuca alternifolia.

Olejek z drzewa herbacianego pozyskiwany jest nie z liści herbaty, ale z liści mirtów i krzewów z Melaleuca. Obszar ich wzrostu to Malezja i Azja Południowo-Wschodnia. Roztwór olejowy jest bardzo skoncentrowany, odpowiednio, jego zastosowanie może być wyłącznie zewnętrzne. Jednak nawet przy zewnętrznym użyciu oleju należy zachować ostrożność, szczególnie w przypadku wrażliwej skóry.

Współczesna nauka najpierw zbadała właściwości olejku z drzewa herbacianego na początku XX wieku. W wyniku badań stwierdzono, że aktywność antyseptyczna jest 100 razy silniejsza niż kwas karbolowy, ale jednocześnie nieszkodliwa dla ludzi. W 1937 roku odkryto kolejną fantastyczną właściwość tego oleju: w obecności krwi i innych substancji pochodzenia organicznego, jego właściwości antyseptyczne wzrastają.
o 10-20%.

Obecnie olejek z drzewa herbacianego jest stosowany jako środek antyseptyczny o szerokim spektrum działania. Jak zauważają amerykańscy naukowcy, "ten środek antyseptyczny, który ma właściwości antybakteryjne, przeciwgrzybiczne i przeciwzapalne, może poradzić sobie z prawie każdą chorobą - od grzybicy w koronie do infekcji grzybiczej na palcach". Skład tego oleju jest zrównoważoną przyrodniczo kombinacją 50 aktywnych składników (monoterpeny, diterpeny, cyneol, viridifloren, B-terpineol, L-terpineol), zapewniając zdrowy efekt na skórze.

Olejek z drzewa herbacianego jest skuteczny w ostrym i przewlekłym zapaleniu skóry. Działa regenerująco, likwiduje podrażnienia, obrzęki, swędzenie, zaczerwienienie, trądzik krostkowy. W kosmetologii stosuje się ją do codziennej pielęgnacji skóry tłustej, a także do łupieżu, wypadania włosów, brodawek. Wysoka zdolność przenikania olejku z drzewa herbacianego pozwala mu pracować jednocześnie na poziomie skóry (powierzchnia), między skórami (wewnątrz skóry) i komórkami molekularnymi (wewnątrz każdej żywej komórki).

Oleju nie można zastąpić chorobami skóry: łuszczycą, alergicznym zapaleniem skóry, egzemą, liszajem, wszy, ukąszeniami owadów. Ciekawostką jest fakt, że olejek z drzewa herbacianego działa wyłącznie na patologicznie zmienione obszary skóry, poprawia wzrost i odnowę komórek. Nawet przy porażce skóry pasożytami (wszy, świerzbowce) stosowanie tego oleju daje długotrwały pozytywny efekt.

Wpływ olejku z drzewa herbacianego na dotkniętą tkankę determinuje powodzenie jego stosowania w różnych urazach mięśni, stawów, skręceń, skaleczeń, otarć, oparzeń. Doskonale łagodzi ból, dezynfekuje miejsce zranienia i wspomaga gojenie się ran, szczególnie ropnych. Ponadto, poprzez hamowanie działania różnych mikroorganizmów, bakterie, grzyby, olejek z drzewa herbacianego wykazują właściwości bakteriobójcze i przeciwgrzybicze.

I, oczywiście, ciepła kąpiel z kilkoma kroplami olejku z drzewa herbacianego ma ogromne właściwości relaksujące, poprawia napięcie układu odpornościowego.

TWÓJ KONSULTANT CORAL CLUB

Alina Antonenko
NIEZALEŻNY DYSTRYBUTOR W POZNANIU
ALINA ANTONENKO
+48 733 483 912

Polecane produkty
Coral Club w innych krajach