Neatkarīgais izplatītājs
Nataliia Savonik
Kā dzīvais ūdens ietekmē ķermeni, coral-mine, coralmine, coral mine

Kā dzīvais ūdens ietekmē ķermeni

Sākumlapa / Raksti / Kā dzīvais ūdens ietekmē ķermeni
Arvien vairāk cilvēku pēc tā dzeršanas pievērš uzmanību ūdens kvalitātei un ķermeņa stāvoklim. Bet pat mūsu senči zināja, ka ūdens var nogalināt un varbūt atdzīvināt!

Ūdens ar redox indikatoru ūdens ar plus zīmi sauc par Nāves, un ar mīnusa zīmi - Dzīvs.

Mūsu ķermenis piedzimstot ir 90% ūdens. Un jo vecāks mēs kļūstam, jo ​​mazāk ūdens paliek ķermenī. Labs sava ķermeņa kapteinis neļaus izžūt un stingri ievēros dzeramo. Tas nozīmē, ka ķermenim jāsaņem 30 ml ūdens uz 1 kg cilvēka svara dienā ar minimālām slodzēm. Vasarā karstuma dēļ mēs dzeram vairāk, tāpēc mēs jau rēķināmies ar 40 ml ūdens uz svara kilogramu.

Miris ūdens atņem spēku un enerģiju. Dzīvo otrādi. Nāves ūdens redox potenciālam ir pozitīvs lādiņš, dzīvā ūdens negatīvs.

Ķermenis tērē milzīgu enerģijas daudzumu, lai mirušo ūdeni apstrādātu dzīvā ūdenī. Tāpēc cilvēki zaudē garastāvokli, un tiek zaudēts sniegums. Iegūstot vairāk skābes nekā nepieciešams, ķermenis meklē veidu, kā to neitralizēt, kas samazina kālija un kalcija daudzumu organismā.

Lai tas nenotiktu, ir jāuzrauga skābju un bāzes līdzsvars organismā un redoksa potenciāla indikators mineralizācijas rezultātā.

Lai nodrošinātu, ka sirds un asinsrites sistēmas darbs ir pēc iespējas efektīvāks un onkoloģija neskar mūsu likteņus, ir izstrādāta ļoti vienkārša un pieņemama shēma ūdens sālīšanai un atdzīvināšanai ar organiskā kalcija palīdzību - Coral-Mine.

Coral-Mine (30 paciņas)


Koraļļu kluba piedāvātais kalcijs tiek iegūts Okinavas krastā. Šī sala ir slavena ar simtgadniekiem, tā ir piesaistījusi zinātnieku uzmanību no visas pasaules.

Pārsteidzošais dabas radītais Coral Sango satur vairākus mikroelementus: cinku, kāliju, kalciju, magniju, sēru, silīciju un hromu.

Nolaižot maisu ūdenī, ūdens tiek atdzīvināts un sārmināts, kā arī hlora un patogēno mikroorganismu deaktivizēšana, kas ir ļoti svarīgi, dzerot krānu un ūdeni pudelēs.

Dzīva ūdens ikdienas lietošana pasargās organismu no brīvajiem radikāļiem, atjaunos kuņģa-zarnu trakta, sirds un asinsvadu sistēmas un visa organisma darbu.

Neliela Coral Sango soma ir lielisks palīgs jūsu veselībai!

Nonna Gladkikh
Autore: NONNA GLADKIKH
15.05.2019

Kā un kur iegādāties Coral Club produktus

Jūs varat iegādāties Coral Club produktus Latvijā ar 20% atlaidi, izmantojot atlaižu karti. Lai saņemtu bezmaksas atlaižu karti, noklikšķiniet uz pogas "Reģistrēties Coral Club", aizpildiet veidlapu uzņēmuma oficiālajā vietnē un iegūstiet kluba numuru.

Izmantojot atlaižu kartes numuru, Jūs varat iegādāties preces ar atlaidi ne tikai savā pilsētā, bet arī citās pilsētās un valstīs.

Pēc reģistrācijas jums būs personīgais konsultants, kurš pastāstīs, kur sākt atveseļošanos un sniegs ieteikumus par produktu lietošanu. Tas pateiks veikalu (tirdzniecības biroju) adreses, kā arī palīdzēs veikt pasūtījumu uzņēmuma interneta veikalā.

JŪSU CORAL CLUB KONSULTANTS

Nataliia Savonik
NEATKARĪGAIS IZPLATĪTĀJS LATVIJĀ
NATALIIA SAVONIK
+371 67 389200

Skatīt arī