Neatkarīgais izplatītājs
Nataliia Savonik
Sākumlapa / Katalogs / Programmas un komplekti / Program 2 Colo-Vada Plus
Attīrīšanās: Program 2 Colo-Vada Plus / Go Detox (Coral Club)

Program 2 Colo-Vada Plus

Šī ir efektīva visaptveroša programma, kas paredzēta 14 dienām, kur 4-5 dienas ir gavēšana un iztikšana no biezas, garšas ziņā neitrāliem, kokteiļiem un daudz ūdens. Tas palīdz attīrīt ķermeni un atjaunot veselīgu iekšējo vidi. Lasīt vairāk...
Lai iegādātos produktu Program 2 Colo-Vada Plus, noklikšķiniet uz UZZINĀT CENU. Tas aizvedīs uz Coral Club Latvijā oficiālo vietni. Pēc reģistrācijas preci varēsiet iegādāties ar 20% atlaidi.

PROGRAMMA 2 COLO-VADA PLUS


arrow
1 komplekts (14 iepakojumi)
arrow
2 komplekts (8 iepakojumi)
arrow
3 komplekts (6 iepakojumi)
arrow
Pulveris Colo-Vada Mix (16 iepakojumi)
arrow
Blisteris Super Flora (30 kapsulas)

"Programma 2 Colo-Vada Plus" ir efektīva visaptveroša programma, kas palīdz attīrīt ķermeni un atjaunot veselīgu iekšējo vidi, neizjaucot parasto dzīves ritmu un neradot diskomforta sajūtu.
Programma ir paredzēta 14 dienu izmantošanai un ietver 3 secīgas stadijas, kas ļauj iegūt maksimālu dzīšanas efektu.

1 POSMS, SAGATAVOŠANA - 7 DIENAS


Programmas pirmajā posmā ir 14 maisiņi №1 paka, no kuriem katrs ietver šādus produktus: Altimate (1 tablete), C vitamīns, Lucerna (2 kapsulas), Cascara Sagrada (1 tablete), Herbal Set 2 (2 kapsulas), Black Walnut Leaves (2 tabletes) un Super Flora jeb labās baktērijas (14 kapsulas).

Šajā posmā ķermenis tiek sagatavots attīrīšanai, toksisku vielu izvadīšanai, kuras uzkrājas tievajās zarnās. Ķermenis ir nodrošināts ar barības vielām, zarnu darbs normalizējas.

2 POSMS, TĪRĪŠANA - 4 DIENAS


Programmas otrajā posmā ir 8 maisiņi №2 paka, katrs no tiem ietver produktus: Altimate (1 tablete), C vitamīns (1 tablete), lucerna (2 kapsulas), Cascara Sagrada (1 tablete), Herbal Set №2 (1 kapsula), Black Walnut Leaves (1 tablete) un Super-Flora (8 kapsulas) un 16 Colo-Vada Mix pulveri.

Otrajā posmā zarnas tiek attīrītas, pateicoties Colo-Vada Mix pulvera spēcīgajai uzbriešanai, veidojot želejveida masu, kurai ir pārsteidzoša spēja aptvert lielu daudzumu stagnējošu zarnu saturu un vieglā veidā izvadot to no ķermeņa.

3 POSMS, ATJAUNOŠANĀS - 3 DIENAS


Programmas trešajā posmā ir 6 iepakojumi №3 paka, kura ietver dienas devu: Ultimate (1 tablete), C vitamīns (1 tablete), Lucerne (2 kapsulas), Cascara Sagrada (1 tablete), Assimilator (1 kapsula) un Super Flora jeb labās baktērijas (4-8 kapsulas).

Trešajā posmā tiek atjaunota kuņģa un zarnu trakta darbība, zarnu mikrofloras atjaunošana ar dabisko probiotisko kultūru (bifiduma un laktobaciļu) un gremošanas fermentu (amilāzes, proteāzes, lipāzes, bromelīna uc) kompleksu.

PROGRAMMAS UZDEVUMS UN MĒRĶIS


arrow
Uzlabot ķermeņa gremošanas, ekskrēcijas, elpošanas, sirds un asinsvadu, limfātisko sistēmu darbu.
arrow
Palielināt vitalitāti un sniegumu.
arrow
Uzlabot ādas stāvokli.

JŪSU CORAL CLUB KONSULTANTS

Nataliia Savonik
NEATKARĪGAIS IZPLATĪTĀJS LATVIJĀ
NATALIIA SAVONIK
+371 67 389200

Skatīt arī

Piedāvātie produkti

Coral Club citās valstīs