Neatkarīgais izplatītājs
Nataliia Savonik
Norēķini

Norēķini

Sākumlapa / Norēķini
VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA

Atkarībā kādā valstī jūs dzīvojat var tikt piedātas šādi apmaksas veidi:

 • bankas pārskaitījums;
 • apmaksa ar kredītkarti/debetkarti;
 • apmaksa no personīgā Coral Club konta.

Uzmanību! Ērtāko apmaksas metodi, kura pieejama Jūsu valstī, var izvēlēties pie pasūtījuma noformēšanas.


BANKAS PĀRSKAITĪJUMS

Izvēloties bankas pārskaitījumu, automātiski tiek piestādīts rēķins, kuru Pasūtītājs var apmaksāt jebkurā ērtā bankā. Pēc pirkuma apstiprināšanas rēķins būs pieejams ‘Jūsu Coral Club Personīgajā kabinetā, sadaļā «Pasūtījumi» (jāizvēlas aktuālais pasūtījums, jānospiež «Detalizēti» un jāizdrukā rēķins). Iespējama ir papildus komisijas maksa no bankas, kura nav iekļauta maksājuma summā.

Uzmanību! Veicot apmaksu obligāti maksājuma mērķī norādiet pasūtījuma noformētāja vārdu, uzvārdu un pasūtījuma numuru.

Uzmanību! Izveidotais, bet neapmaksātais pasūtījums tiek rezervēts jums un saglabājas 7 kalendārās dienas no noformēšanas brīža. Ja noteiktajā laikā apmaksa netiek veikta, jūsu pasūtījums automātiski tiks dzēsts, bet pasūtītiem produktiem tiks noņemta rezervācija (iztukšots pirkuma grozs).

Pēc apmaksas un naudas ienākšanas kompānijas kontā, pasūtījums tiks nokomplektēts un nosūtīts uz Jūsu norādīto adresi ar kurjera starpniecību, diennakts laikā, izņemot brīvdienas un svētku dienas.


APMAKSA AR KREDĪTKARTI/DEBETKARTI

Lai ērti un ātri varētu norēķināties par pasūtījumiem, iespējams izmantot kredītkarti/ debetkarti, lai rēķinu apmaksātu uzreiz mājas lapā, vai arī ar «PayPal» starpniecību.

Noformējot pasūtījumu, izvēlieties izvēlnē vēlamo apmaksas veidu: «Bankas karte mājas lapā» vai PayPal un nospiediet «Turpināt». Pārbaudiet ievadīto informāciju un apstipriniet pasūtījumu.

Apmaksa ar bankas karti mājaslapā

Apmaksa ar bankas karti mājaslapā – tā ir ērta un ātra apmaksas metode, izmantojot kredītkarti/debetkarti Coral Club mājaslapā.

Pēc pasūtījuma apstiprināšanas jūs pārejat uz apmaksas lapu. Pārbaudiet norādītā pasūtījuma numuru un maksājuma summu. Ja visa informācija ir pareiza, aizpildiet lapā norādīto Formu.

Šajā Formā nepieciešams norādīt:

 • Kartes numuru (pilns kartes numurs bez domuzīmēm un atstarpēm);
 • 2CVV2/CVC2 kods - trīs zīmju kods, kas norādīts Jūsu kartes otrā pusē un kurš ir nepieciešams tiešsaistes norēķiniem, atkarībā no kartes veida tas var būt CVV2 kods (Visa) vai CVC2 kods (MasterCard);
 • Kartes derīguma termiņš (šajā laukā nepieciešams norādīt kartes darbības termiņa beigas, mēnesi un gadu);
 • Kartes izgatavošanas numurs - šāds numurs ir tikai dažām Lielbritānijas kartēm (kā, piemēram, Maestro UK) – ja uz kartes šāda numura nav, tad izlaidiet šo soli;
 • Kartes turētāja vārds (latīņu burtiem, kā norādīts uz kartes).

Kā arī kontaktinformāciju un adresi:

 • Iela, mājas, dzīvokļa numurs.
 • Indekss/Pasta kods.
 • Pilsēta.
 • Štats/Province.
 • Valsts (tiek izvēlēta automātiski).

Apstiprinātiet savu pirkumu nospiežot pogu «Apmaksāt».

Pēc pirkuma pabeigšanas, tiek sagatavota kvīts par veiksmīgu apmaksu, kuru var izdrukāt.

Apmaksa ar PayPal

PayPal - tā ir starptautiska elektronisko maksājumu sistēma, kas nodrošina vienkāršus, ātrus un drošus tiešsaistes maksājumus.

Pēc pasūtījuma noformēšanas Jūs pārejat uz maksājuma sistēmas serveri, nospiežot zīmi. līdz ar ko notiek informācijas nodošanas transakcija caur lietotāja pārlūku uz PayPal serveri. Maksājuma lapā automātiski uzrādīsies pasūtījuma summa un numurs.

Ja Jūs esat reģistrējies/-usies maksājuma sistēmas vietnē un Jums ir atvērts PayPal konts, darījuma veikšanai pietiek tikai ieiet sistēmā ar Jūsu e-pastu un paroli, kuru norādījāt pie reģistrēšanās, turklāt nav nepieciešams papildināt Jūsu PayPal kontu – nauda tiks noņemta no Jūsu kartes, kuru Jūs esat pievienojuši šim kontam.

Ja Jūs neesat reģistrējies/-usies un Jums nav atvērts PayPal konts, tad pēc maksājuma apstiprināšanas un pārejas uz sistēmas vietni nepieciešams izvēlēties punktu «Izveidot PayPal kontu» un korekti ievadīt visu nepieciešamo informāciju un nospiest «Piekrītu un atveru kontu».

Lai veiktu apmaksu, sekojiet sistēmas norādēm. Pēc apmaksas, kura tiks veikta nekavējoties, pasūtījumam tiek piešķirts statuss «Komplektācija». Tas nozīmē, ka pasūtījums tiks nodots piegādes kompānijai diennakts laikā, izņemot brīvdienas un svētku dienas.


APMAKSA NO PERSONĪGĀ CORAL CLUB KONTA

Personīgais Coral Club Kluba biedra konts dod iespēju:

 • Pasūtījumu apmaksas rēķinos izmantot bonusus, kas tiek aprēķināti Atlaižu programmas ietvaros (šo funkciju nepieciešams aktivizēt un jūsu tiešais konsultants var pastāstīt par veicamiem soļiem);
 • Veikt naudas pārskaitījumu uz cita Kluba biedru kontiem, kuri ir reģistrējušies mājaslapā;
 • Nekavējoties apmaksāt noformēto pasūtījumu un saņemt to pēc iespējas ātrākā laikā.

Ir paredzēta daļēja vai pilnīga pasūtījuma apmaksa ieskaitot piegādi, ar personīgajā kontā uzkrātajiem bonusa punktiem.

Ja personīgajā kontā ir naudas līdzekļi, tad tiks piedāvāta iespēja tos izmantot pasūtījuma apmaksai. Ja pasūtītājs vēlas veikt apmaksu no personīgā konta, nepieciešams atzīmēt ar ķeksīti attiecīgo lauku.

Daļēji nosedzot maksājuma summu jāizvēlas ērtākais atlikušās summas apmaksas veids, kas ir pieejams Jūsu valstij.

Uzmanību! Apmaksājot pasūtījumu no personīgā konta tam automātiski tiek piešķirts statuss «Komplektācija».

JŪSU CORAL CLUB KONSULTANTS

Nataliia Savonik
NEATKARĪGAIS IZPLATĪTĀJS LATVIJĀ
NATALIIA SAVONIK
+371 67 389200

Skatīt arī

Coral Club citās valstīs