DOSTAWA
PŁATNOŚĆ
PROMOCJE
WIADOMOŚCI
ARTYKUŁY
O FIRMIE
RECENZJE
BIZNES
KONTAKT
NIEZALEŻNY DYSTRYBUTOR
ALINA ANTONENKO
KATALOG
CORAL CLUB
OCZYSZCZANIE
CIAŁA
Katalog / Substancje aktywne / Aminokwasy / Coral Taurine
Aminokwas o wysokiej aktywności biologicznej Coral Taurine, energia, energia, serce, serce, naczynia krwionośne, naczynia krw
#2101

Coral Taurine (60 kapsułek)

Aminokwas tauryna ma wysoką aktywność biologiczną i jest niezbędna do normalnego funkcjonowania organizmu. Czytaj więcej...
Jeśli jesteś zainteresowany zakupem produktu Coral Taurine w Poznaniu, kliknij przycisk UZYSKAJ CENĘ. Następnie zostaniesz przeniesiony na oficjalną stronę Coral Club, gdzie możesz dokonać zakupu z 20% rabatem, a także śledzić wszystkie przyszłe zakupy na koncie po rejestracji.
Coral Taurine (60 kapsułek)

SKŁAD


arrow
Tauryna - 600 mg.
arrow
Elementy pomocnicze.

"Coral Taurine" jest źródłem "uniwersalnego" aminokwasu tauryny, który ma wielowymiarowy efekt leczniczy i dlatego jest bardzo ważny do stosowania jako suplement diety.

DZIAŁANIE SKŁADNIKÓW AKTYWNYCH


Można powiedzieć, że ten aminokwas towarzyszy człowiekowi przez całe życie - od poczęcia do starości. Nawet w czasie ciąży ma to ogromne znaczenie dla prawidłowego rozwoju i rozwoju płodu. Co więcej, eksperci zauważają, że w mózgu dzieci zawiera cztery razy więcej tauryny niż w mózgu dorosłych.

Jeśli bierzesz pokarmowe źródła tauryny, jest on zawarty w produktach zwierzęcych - rybach, mięsie, mleku, jajach i nie występuje w pokarmach roślinnych. Oznacza to, że ten aminokwas jest szczególnie ważny dla wegetarian. Chociaż tauryna jest uważana za aminokwas, ale w przeciwieństwie do innych aminokwasów nie jest zawarta w składzie białek.

Funkcjonalność tauryny jest imponująca. Jest obecny w mózgu i siatkówce w bardzo wysokich stężeniach. Zmniejsza drgawki, hamuje przekazywanie nerwowego podniecenia w ośrodkowym układzie nerwowym, wzmacnia pamięć, zwiększa koncentrację. Jest to główny kwas siatkówki (40-50%), który zapewnia żywienie tkanek i prawidłowe funkcjonowanie, przyczynia się do adaptacji oczu do światła. I najważniejsze jest to, że tauryna jest w stanie przywrócić uszkodzone tkanki siatkówki lub soczewki, a zatem poprawia wzrok po różnych urazach lub problemach ze starzeniem.

Tauryna jest równie ważna dla układu sercowo-naczyniowego. Zapobiega głównie usuwaniu potasu z mięśnia sercowego i normalizuje wymianę sodu, potasu, wapnia i magnezu - minerałów odpowiedzialnych za prawidłowy i zdrowy rytm serca. Ponadto tauryna wspomaga rozszerzanie naczyń krwionośnych.

Ten aminokwas aktywnie uczestniczy w metabolizmie. Zapobiega zastojowi żółci w woreczku żółciowym i drogach żółciowych. Obniża poziom cholesterolu o niskiej gęstości (szkodliwy cholesterol) we krwi i wątrobie oraz zapobiega tworzeniu się skrzepów krwi. Innym celem tauryny jest zwiększenie aktywności insuliny w organizmie, a ten hormon bezpośrednio wpływa na poziom glukozy we krwi, tworzenie glikogenu z glukozy w wątrobie i mięśniach, zwiększa metabolizm energetyczny.

Jako przeciwutleniacz tauryna wiąże w organizmie reaktywne formy tlenu uszkadzające DNA, wspiera wymaganą ilość witaminy C i E oraz antyutleniacza - glutationu.

ZASTOSOWANIE


"Coral Taurine" niezbędny produkt do:
arrow
układ sercowo-naczyniowy i nerwowy;
arrow
utrzymywanie zdrowia narządów wzroku;
arrow
optymalizacja metabolizmu;
arrow
ochrona antyoksydacyjna.

TWÓJ KONSULTANT CORAL CLUB

NIEZALEŻNY DYSTRYBUTOR W POZNANIU
ALINA ANTONENKO
+48 733 483 912

Coral Club w innych krajach