Neatkarīgais izplatītājs
Nataliia Savonik
Unikāls agavs jūsu zāļu kabinetā, aloe

Unikāls agavs jūsu zāļu kabinetā

Sākumlapa / Raksti / Unikāls agavs jūsu zāļu kabinetā
Sakiet man, kurš no jums atceras vecmāmiņas alveju uz loga? Visgrūtākajās dienās šis zieds daudzus izglāba no apdegumiem un vārīšanās, ārstēja no klepus, dzēra, lai palielinātu imunitāti.

Kāds, jūsuprāt, ir šī maģiskā auga spēks? Lieta ir šī unikālā auga ķīmiskais sastāvs: agave satur apmēram 250 ķermenim noderīgu vielu nosaukumus.

Alveja satur vitamīnus A, C, E un B, kompleksās ēteriskās eļļas, gaistošās, monosaharīdus, glikozīdus un daudzus, daudz noderīgus cilvēka ķermenim.

Alveju lieto nopietnām sirds un asinsvadu un nervu sistēmu slimībām, paaugstinot imunitāti, kā arī risinot problēmas, kas saistītas ar ādas, acu slimībām un kuņģa-zarnu traktu.

Alvejas zieds ir bagāts un ir nepretenciozs vaislai, un tas var būt nedrošs. Piemēram, ja pīlings tiek izmantots iekšējai ārstēšanai, tad onkoloģiju var izprovocēt. Un mājās gatavotas zāles, kas tiek gatavotas uz medus un sarkanvīna, ir spēcīgs alergēns.

Tāpēc drošai un efektīvai lietošanai tika izveidots bioloģiski aktīvais papildinājums Aloemannan, kas ietvēra linu sēklas, lecitīnu un kalciju.

Šādam kvartetam ir aptveroša un viegla caureju veicinoša iedarbība, un flaxseed sastāvā esošie fitoncīdi atbalsta hormonālo fonu, novēršot nopietnas slimības. Lecitīns ir iesaistīts lipīdu metabolismā, aizsargājot aknas no tauku deģenerācijas.

Aloemannan produkts tiek izmantots gastrīta un kolīta, kuņģa un divpadsmitpirkstu zarnas čūlu, Krona slimības, aknu darbības traucējumu gadījumā, tai ir brūču sadzīšana, pretsēnīšu un antibakteriāla iedarbība.

Esiet veseli!

Nonna Gladkikh
Autore: NONNA GLADKIKH
26.12.2018

Kā un kur iegādāties Coral Club produktus

Jūs varat iegādāties Coral Club produktus Latvijā ar 20% atlaidi, izmantojot atlaižu karti. Lai saņemtu bezmaksas atlaižu karti, noklikšķiniet uz pogas "Reģistrēties Coral Club", aizpildiet veidlapu uzņēmuma oficiālajā vietnē un iegūstiet kluba numuru.

Izmantojot atlaižu kartes numuru, Jūs varat iegādāties preces ar atlaidi ne tikai savā pilsētā, bet arī citās pilsētās un valstīs.

Pēc reģistrācijas jums būs personīgais konsultants, kurš pastāstīs, kur sākt atveseļošanos un sniegs ieteikumus par produktu lietošanu. Tas pateiks veikalu (tirdzniecības biroju) adreses, kā arī palīdzēs veikt pasūtījumu uzņēmuma interneta veikalā.

JŪSU CORAL CLUB KONSULTANTS

Nataliia Savonik
NEATKARĪGAIS IZPLATĪTĀJS LATVIJĀ
NATALIIA SAVONIK
+371 67 389200

Coral Club citās valstīs