Neatkarīgais izplatītājs
Nataliia Savonik
Sākumlapa / Katalogs / Veselība / Aktīvā ilgmūžība / Coral Magnesium
Sirds un asinsvadi: Magnijs / Coral Magnesium (Coral Club)

Coral Magnesium (90 kapsulas)

Coral Magnesium ir minerālu komplekss, kas satur magniju kā tauratu un glicinātu. Lasīt vairāk...
Lai iegādātos produktu Coral Magnesium (90 kapsulas), noklikšķiniet uz UZZINĀT CENU. Tas aizvedīs uz Coral Club Latvijā oficiālo vietni. Pēc reģistrācijas preci varēsiet iegādāties ar 20% atlaidi.
Coral Magnesium (90 kapsulas)

SASTĀVS


arrow
Magnijs (Taurate) - 75 mg.
arrow
Magnijs (bisglitināts) - 75 mg.
arrow
Papildu komponenti.

"Coral Magnesium" ir nepieciešams produkts sirds un asinsvadu, nervu un gremošanas sistēmu pilnīgai darbībai, daudzu ķermeņa bioloģisko funkciju atjaunošanai.

AKTĪVO SASTĀVDAĻU DARBĪBA


Magnijs ir viens no svarīgākajiem minerāliem cilvēkiem, jo ​​tas piedalās vairāk nekā 300 bioķīmiskās reakcijās, kas nodrošina normālu organisma darbību. Viena no galvenajām magnija funkcijām ir nervu sistēmas aizsardzība pret destruktīvu stresu. Magnijs inhibē uzbudinājuma procesus centrālajā nervu sistēmā un samazina ķermeņa jutīgumu pret ārējiem stimuliem (asas skaņas, pārāk spilgts gaismas avots). Ja tas ir nepietiekams, parādās paaugstināta nervozitāte, aizkaitināmība un smags nogurums.

Magnijs optimizē sirds muskuļu šūnu darbību, stabilizē sirds ritmu, ir ārkārtīgi svarīgs sirds neiromuskulārās darbības regulēšanas procesā. Šis minerāls ir nepieciešams, lai absorbētu kalciju un C vitamīnu, ir iesaistīts ogļhidrātu vielmaiņas procesā. Magnijs palīdz ķermenim pielāgoties aukstumam, kalpo par strukturālu kaulu un zobu emaljas sastāvdaļu, stimulē zarnu pārmērību un palielina žults ekskrēciju.

Magnijs palīdz atjaunot asinsreces mehānismu, palīdz uzturēt asinsvadu veselību, novērš holesterīna plāksniņu veidošanos uz sienām, palielina asinsvadu lūmenu un tādējādi palielina koronāro asins plūsmu.

Magnijs arī aktīvi ietekmē nieru un virsnieru darbību, enerģijas ražošanu, muskuļu un skeleta audu veidošanos. Ar magnija deficītu tiek traucēts minerālvielu un barības vielu kvalitatīvas asimilācijas process. Pareizs magnija līmenis organismā palīdz palielināt asinsvadu, zarnu, žultspūšļa uc gludo muskuļu tonusu. Tam ir svarīga loma sintēzē ar olbaltumvielām, aminoskābēm, ģenētiskās informācijas pārnešanai, ietverot DNS un RNS.

Produkts satur divus magnija sāļus - taurātu un glicinātu (savienojumi ar aminoskābēm taurīnu un glicīnu). Šo sāļu priekšrocība ir tāda, ka tiem ir vislabākā bioloģiskā pieejamība salīdzinājumā ar citiem magnija sāļiem un neizraisa zarnas. Turklāt glicīna un magnija kombinācija uzlabo smadzeņu asinsriti, optimizējot atmiņu un veiktspēju. Taurīna un magnija kombinācija aktivizē enerģijas ražošanu un uzlabo šūnu uzturu.

LIETOJUMS


"Coral Magnesium" ir šāds dziedinošs efekts:
arrow
Paaugstina izturību pret garīgo, emocionālo un fizisko spriedzi.
arrow
Stiprina sirds muskuļa enerģētisko potenciālu, regulē asinsvadu tonusu un sirdsdarbības ātrumu.

JŪSU CORAL CLUB KONSULTANTS

Nataliia Savonik
NEATKARĪGAIS IZPLATĪTĀJS LATVIJĀ
NATALIIA SAVONIK
+371 67 389200

Skatīt arī

Piedāvātie produkti

Coral Club citās valstīs