ДОСТАВКА
ОПЛАТА
АКЦІЇ
НОВИНИ
СТАТТІ
ПРО КОМПАНІЮ
ВІДГУКИ
БІЗНЕС
КОНТАКТИ
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР
НАТАЛIЯ САВОНIК
КАТАЛОГ
CORAL CLUB
ОЧИЩЕННЯ
ОРГАНІЗМУ
Тест стану ендокринної системи (для жінок), стан ендокринної системи, гормони, ендокринні залози, препарати для ендокринної с

Тест стану ендокринної системи (для жінок)


1. У вас зайва вага?
2. У вас рідкісні місячні?
3. Є збільшення щитовидної залози?
4. Є ущільнення в молочних залозах?
5. Підвищувався у вас цукор в крові?
6. Чи відчуваєте постійне відчуття спраги?
7. Є ендокринні захворювання?
8. Бувають у вас довго не гояться рани?
9. Чи відчуваєте різку втрату ваги?
10. Чи відчуваєте серцебиття і напади запаморочення?


Якщо у вас з'явилася дратівливість, знизився імунітет, стали випадати волосся, з'явилася набряклість, порушився менструальний цикл, знизилася потенція, це означає, що щитовидна залоза почала виробляти в недостатній кількості, або в надлишку гормони. І в організмі почався повний хаос.

Гормони відповідають за всі життєво важливі процеси в організмі людини, зокрема за шлунково-кишковий тракт, серцево-судинну систему, за статеву діяльність, за процеси обміну речовин.ВАШ КОНСУЛЬТАНТ В CORAL CLUB

Наталiя Савонiк
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР У ЛЬВОВІ
НАТАЛIЯ САВОНIК
+38 (097) 730-24-71

ЯК І ДЕ КУПИТИ ПРОДУКТИ CORAL CLUB

Купити продукти Coral Club у Львові можна зі знижкою 20% за дисконтною карткою. Для того, щоб отримати безкоштовну дисконтну карту, натисніть на кнопку «Реєстрація в Coral Club», заповніть анкету на офіційному сайті компанії і отримаєте номер.

За номером дисконтної карти ви можете купувати продукти зі знижкою не тільки в своєму місті, а й в інших містах і країнах.

Після реєстрації у вас з'явиться особистий консультант, який розповість з чого почати оздоровлення, дасть рекомендації по прийому продуктів. Підкаже адреси магазинів, а також допоможе оформити замовлення в інтернет-магазині компанії.
РЕЄСТРАЦІЯ В CORAL CLUB

Coral Club в інших країнах