DOSTAWA
PŁATNOŚĆ
PROMOCJE
WIADOMOŚCI
ARTYKUŁY
O FIRMIE
RECENZJE
BIZNES
KONTAKT
NIEZALEŻNY DYSTRYBUTOR
ALINA ANTONENKO
KATALOG
CORAL CLUB
OCZYSZCZANIE
CIAŁA
Katalog / Zdrowie / Zdrowie mężczyzn / PhytoMix dla mężczyzn
Zdrowie mężczyzn: PhytoMix dla mężczyzn, phyto mix, phyto-mix, zdrowie mężczyzn, dla mężczyzn, składniki odżywcze, dla gruczo
#2112

PhytoMix dla mężczyzn (60 kapsułek)

Produkt stworzony w celu zapobiegania chorobom gruczołu krokowego, których stan w dużej mierze determinuje jakość życia człowieka. Czytaj więcej...
Produkt wycofany
PhytoMix dla mężczyzn (60 kapsułek)

SKŁAD


arrow
Ekstrakt z afrykańskiej śliwki - 50 mg
arrow
Ekstrakt z rozmarynu - 6 mg
arrow
Likopen - 5 mg
arrow
Olej z pestek dyni tłoczony na zimno - 400 mg

"PhytoMix dla mężczyzn" to produkt stworzony w celu zapobiegania chorobom gruczołu krokowego, którego stan w dużej mierze determinuje jakość życia człowieka. "PhytoMix dla mężczyzn" oparty jest na 4 czynnych składnikach pochodzenia roślinnego, które są obecnie aktywnie wykorzystywane w medycynie jako dodatek do leczenia prostaty i łagodnego rozrostu gruczołu krokowego (gruczolak).

DZIAŁANIE SKŁADNIKÓW AKTYWNYCH


Ekstrakt ze śliwki afrykańskiej, który pozyskiwany jest z kory drzewa Prunus africanum, przyczynia się do normalizacji urodynamiki (funkcji akumulacyjnej i ewakuacyjnej pęcherza moczowego), zmniejsza lub eliminuje funkcjonalne zaburzenia oddawania moczu charakterystyczne dla zapalenia gruczołu krokowego. Ma działanie przeciwzapalne, pomaga zmniejszyć obrzęk.

Likopen. Ważny karotenoid dla zdrowia, jeden z głównych w osoczu i tkankach. Pomaga zmniejszyć stres oksydacyjny i, w konsekwencji, ryzyko poważnych chorób, w tym choroby wieńcowej. Wspiera zdrowy układ sercowo-naczyniowy, pomaga zmniejszyć ryzyko wystąpienia problemów z gruczołem krokowym, normalizuje poziom cholesterolu i ciśnienie krwi.

Olej z pestek dyni. Jeden z najbardziej przydatnych olejów roślinnych dla poprawy zdrowia mężczyzn. Z powodzeniem stosowany w celu zapobiegania i łagodzenia objawów gruczołu krokowego i gruczolaka prostaty. Wzmacnia włosy, pomaga zwalczyć androgenetyczne łysienie (łysienie typu męskiego).

Ekstrakt z liści rozmarynu. Ze względu na wysoką zawartość przeciwutleniaczy spowalnia proces starzenia się organizmu i przyczynia się do ogólnej promocji zdrowia. Ma działanie tonizujące na układ sercowo-naczyniowy i nerwowy. Poprawia krążenie krwi, zapobiega stagnacji krwi w okolicy miednicy, co zwiększa ryzyko rozwoju zapalenia gruczołu krokowego. Zawiera kwas karmazinovuyu, ma silną aktywność antyoksydacyjną i wyjątkową zdolność spowolnienia wzrostu "złych" komórek, a nawet aktywuje proces ich samozniszczenia (apoptoza).

ZASTOSOWANIE


arrow
Aby zapewnić skuteczne zapobieganie chorobom prostaty.
arrow
Zmniejsz ryzyko wystąpienia chorób sercowo-naczyniowych.
arrow
Popraw ogólny stan zdrowia, spowolnij proces starzenia się organizmu.
arrow
Wzmocnij włosy, zmniejsz wypadanie włosów.

TWÓJ KONSULTANT CORAL CLUB

NIEZALEŻNY DYSTRYBUTOR W POZNANIU
ALINA ANTONENKO
+48 733 483 912

Coral Club w innych krajach