ДОСТАВКА
ОПЛАТА
АКЦІЇ
НОВИНИ
СТАТТІ
ПРО КОМПАНІЮ
ВІДГУКИ
БІЗНЕС
КОНТАКТИ
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР
НАТАЛIЯ САВОНIК
КАТАЛОГ
CORAL CLUB
ОЧИЩЕННЯ
ОРГАНІЗМУ
Каталог / Активні компоненти / Протеоглікани / Бі-Лурон
Суглоби та кістки: Бі-Лурон / B-Luron, bi-luron, biluron, билурон, би лурон, би-лурон, бі лурон, білурон, гиалурона-хондроіті
#91814

Бі-Лурон (2 флакона по 500 мл)

Біологічно активна добавка до їжі з гіалуроно-хондроітіновим комплексом, призначена для забезпечення харчування і відновлення хрящової тканини. Детальніше...
Якщо вас цікавить придбання продукту Бі-Лурон у Львові, натисніть кнопку ДІЗНАТИСЬ ЦІНУ. Після чого ви потрапите на офіційний сайт компанії Coral Club, де зможете здійснити покупку зі знижкою 20%, а також відстежувати всі майбутні покупки в особистому кабінеті після реєстрації.
Бі-Лурон (2 флакона по 500 мл)


Бі-Лурон біологічно активна добавка до їжі з гіалуроно-хондроітіновим комплексом, який є інноваційною технологічною розробкою і призначений для активації вироблення власної синовіальної рідини, забезпечення харчування і відновлення хрящової тканини суглоба. Бі-Лурон не поступається за ефективністю внутрішньо-суглобовим інфекціям гіалуронової кислоти, і крім того він діє на всі суглоби одночасно.

Гіалуроно-хондроітіновий комплекс являє собою ефективну комбінацію основних будівельних матеріалів хряща - хондроїтину і гіалуронової кислоти. Саме їх перевірене багаторічними дослідженнями, чітко злагоджена сінергічное дію впливає на активацію клітин пошкодженої хрящової тканини. А завдяки активній рідкій формі ці речовини легко проникають в клітини кістково-м'язової системи, надаючи своє оздоровчу дію.

Гіалуронова кислота міститься в багатьох тканинах людського організму: хрящах, кістках, склоподібному тілі, серцевих клапанах, шкірі, синовіальній рідині. Це основна складова синовіальної або суглобової рідини. Без цієї рідини не можуть працювати наші суглоби. Здоровий молодий організм виробляє гіалуронову кислоту в необхідній кількості сам. З віком або в силу інших причин її синтез в організмі сповільнюється, і ось тоді починаються проблеми з суглобами. Адже синовіальна рідина здійснює харчування суглобового хряща і є для нього головним мастильним матеріалом, забезпечуючи рух і рухливість суглобів. А гіалуронова кислота забезпечує синтез синовіальної рідини і її збереження в потрібній кількості: це одна з її основних біологічних «обов'язків».

Хондроітин є одним з компонентів колагену, з якого складається сполучна тканина суглобів, і отже, сприяє їх нормальному функціонуванню та збереженню еластичних властивостей. Крім усього він входить в структуру суглобового хряща, зменшує болі в суглобі, попереджаючи його руйнування, пригнічує активність ферментів, що провокують запалення в хрящовій тканині, і, збільшує продукцію всередині суглобової рідини. Відіграє провідну роль в синтезі самої гіалуронової кислоти, а також впливає на фосфорно-кальцієвий обмін в хрящі.

ЗАСТОСУВАННЯ


стимулює вироблення синовіальної рідини в хрящі;
попереджає ураження, стирання і руйнування суглобів, хрящів, зв'язок;
при вживанні протягом місяця (один раз на день) зберігає свій оздоровчий ефект і після закінчення терміну прийому.

СКЛАД


Хондроїтину сульфат - 300 мг
Гіалуронова кислота - 150 мг
Вітамін Е - 15 мг
Допоміжні компонентиВАШ КОНСУЛЬТАНТ В CORAL CLUB

Наталiя Савонiк
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР У ЛЬВОВІ
НАТАЛIЯ САВОНIК
+38 (097) 730-24-71

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ

Тест стану кістково-м'язової системи
Тест стану кістково-м'язової системи
Програма для зміцнення суглобів
Програма для зміцнення суглобів
Як позбутися болю в суглобах
Як позбутися болю в суглобах
Профілактика захворювань суглобів
Профілактика захворювань суглобівКраїни, де можна придбати продукти Coral Club