ДОСТАВКА
ОПЛАТА
АКЦІЇ
НОВИНИ
СТАТТІ
ПРО КОМПАНІЮ
ВІДГУКИ
БІЗНЕС
КОНТАКТИ
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР
НАТАЛIЯ САВОНIК
КАТАЛОГ
CORAL CLUB
ОЧИЩЕННЯ
ОРГАНІЗМУ
Тест стану репродуктивної системи чоловіка, хвороби статевих органів у чоловіків, андрология, захворювання сечостатевої систе

Тест стану репродуктивної системи чоловіка


1. У вас були венеричні захворювання?
2. Відчували незначні болі в промежині і внизу живота?
3. Відчували зниження працездатності?
4. Болі при сечовипусканні?
5. Були виділення при сечовипусканні?
6. Відчували коли-небудь зниження потенції?
7. У вас регулярне статеве життя?
8. Чи було у вас передчасне сім'явиверження?
9. Чи було у вас зниження сексуального потягу до партнера?
10. Чи була у вас слабка ерекція?


Стан репродуктивної системи залежить від фізичного, психологічного стану, стресів, проблем, побутових невирішених питань і інших причин. Все це неминуче впливає на їхнє здоров'я, і ​​найголовніше на статеву функцію.

Народжуваність і сексуальні можливості чоловіка залежать від нормального функціонування гормонів. Статеві органи формуються під впливом тестостерону який виділяється з ембріональних яєчок шляхом дозрівання.

Дискомфорт, болі в паховій області, порушення ерекції, будь-які зміни форми і щільності статевих органів є симптомами серйозних захворювань.ВАШ КОНСУЛЬТАНТ В CORAL CLUB

Наталiя Савонiк
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР У ЛЬВОВІ
НАТАЛIЯ САВОНIК
+38 (097) 730-24-71

ЯК І ДЕ КУПИТИ ПРОДУКТИ CORAL CLUB

Купити продукти Coral Club у Львові можна зі знижкою 20% за дисконтною карткою. Для того, щоб отримати безкоштовну дисконтну карту, натисніть на кнопку «Реєстрація в Coral Club», заповніть анкету на офіційному сайті компанії і отримаєте номер.

За номером дисконтної карти ви можете купувати продукти зі знижкою не тільки в своєму місті, а й в інших містах і країнах.

Після реєстрації у вас з'явиться особистий консультант, який розповість з чого почати оздоровлення, дасть рекомендації по прийому продуктів. Підкаже адреси магазинів, а також допоможе оформити замовлення в інтернет-магазині компанії.
РЕЄСТРАЦІЯ В CORAL CLUB

Coral Club в інших країнах