DOSTAWA
PŁATNOŚĆ
PROMOCJE
WIADOMOŚCI
ARTYKUŁY
O FIRMIE
RECENZJE
BIZNES
KONTAKT
NIEZALEŻNY DYSTRYBUTOR
ALINA ANTONENKO
KATALOG
CORAL CLUB
OCZYSZCZANIE
CIAŁA
Katalog / Substancje aktywne / Monosacharydy i polisacharydy / Coral Burdock Root
Oczyszczenie: Coral Burdock Root, oczyszczanie, detoksykacja, detoksykacja, oczyszczanie organizmu, oczyszczanie organizmu, s
#91860

Coral Burdock Root (90 kapsułek)

Korzeń łopianu (Arctium lappa) pomaga utrzymać prawidłowy poziom glukozy we krwi. Czytaj więcej...
Jeśli jesteś zainteresowany zakupem produktu Coral Burdock Root w Poznaniu, kliknij przycisk UZYSKAJ CENĘ. Następnie zostaniesz przeniesiony na oficjalną stronę Coral Club, gdzie możesz dokonać zakupu z 20% rabatem, a także śledzić wszystkie przyszłe zakupy na koncie po rejestracji.
Coral Burdock Root (90 kapsułek)
"Coral Burdock Root" to lekarstwo na bazie korzenia łopianu, Arctium lappa. Optymalizuje metabolizm, procesy krążenia krwi, zwiększa wydzielanie żółci, diurezę, zmniejsza zapalenie w przewodzie pokarmowym, wykazuje właściwości antybakteryjne.

DZIAŁANIE SKŁADNIKÓW AKTYWNYCH


Korzeń łopianu ma wysoką zawartość substancji bioaktywnych, które mają zróżnicowany wpływ na organizm. Zawiera polisacharyd inulinowy (ponad 35%), naturalne sterole, kwas tłuszczowy karboksylowy (palmitynowy i stearynowy) i hydroksycynamonowy, garbniki, gorycz, białko, olejki eteryczne.

Korzeń łopianu zawiera dużą ilość inuliny, co nadaje roślinie słodki smak. Rozszczepienie przewodu pokarmowego na fruktozę, inulina zwiększa odkładanie się glikogenu w wątrobie i normalizuje funkcję trzustki tworzącą insulinę. Dlatego jest bardzo przydatna dla diabetyków. Ponadto insulina ma właściwości prebiotyczne, to jest pozytywny wpływ na mikroflorę, sprzyjając wzrostowi korzystnych bakterii.

Kwasy oksycynamonowe łopianu mają właściwości toksyczne, moczopędne i oczyszczające krew. Przyczyniają się do zwiększenia usuwania kwasu moczowego, mocznika, amoniaku, toksyn z krwi, poprawy czynności nerek i zwiększenia diurezy. Ponadto, normalizuje metabolizm wody i soli i działa hepatoprotekcyjnie.

Substancje czynne łopianu zmniejszają zapalenie w przewodzie pokarmowym, chronią błonę śluzową żołądka i okrężnicy przed podrażnieniem i poprawiają wydzielanie soku żołądkowego, wspomagają leczenie wrzodziejących nadżerek, zmniejszają ból spastyczny i wspomagają uwalnianie jelit.

Zawarty w łopianie zwiększa wydzielanie żółci, zwiększa wydzielanie enzymów trzustkowych. Z powodu tego efektu leczniczego, korzeń łopianu może być stosowany do różnych zaburzeń odżywiania, nieprawidłowej czynności wątroby i pęcherzyka żółciowego.

Łopian charakteryzuje się obecnością w kompozycji cennych stearyn roślinnych - sitosterolu i antagonistów stygmasterolu - cholesterolu. Substancje te regulują metabolizm lipoprotein w wątrobie i jelicie cienkim, zmniejszają wchłanianie cholesterolu w jelicie, zmniejszając w ten sposób jego poziom we krwi. Jednocześnie, będąc naturalnymi substancjami górskimi, zapobiegają lub łagodzą zaburzenia hormonalne.

U nasady łopianu znajduje się sporo olejków eterycznych i kwasów karboksylowych, znanych środków antyseptycznych, które niszczą patogenne bakterie w przewodzie pokarmowym, powodując niestrawność, alergie, meteoryt.

APLIKACJA


arrow
Poprawia detoksykację organizmu.
arrow
Pomóż obniżyć poziom cholesterolu.
arrow
Zmniejsza stany zapalne i bakteryjne w przewodzie pokarmowym.
arrow
Optymalizuje trawienie i funkcje wątroby.

TWÓJ KONSULTANT CORAL CLUB

Alina Antonenko
NIEZALEŻNY DYSTRYBUTOR W POZNANIU
ALINA ANTONENKO
+48 733 483 912

Polecane produkty
Coral Club w innych krajach