DOSTAWA
PŁATNOŚĆ
PROMOCJE
WIADOMOŚCI
ARTYKUŁY
O FIRMIE
RECENZJE
BIZNES
KONTAKT
NIEZALEŻNY DYSTRYBUTOR
ALINA ANTONENKO
KATALOG
CORAL CLUB
OCZYSZCZANIE
CIAŁA
Katalog / Substancje aktywne / Monosacharydy i polisacharydy / FlexiCor
Zdrowe stawy: FlexiCor, flexi cor, flexi-cor, stawy, na stawy, witaminy, minerały, msm, na wzmocnienie kości, na chrząstkę, g
#91803

FlexiCor (90 kapsułek)

Zrównoważony kompleks, przeznaczony do przywracania pracy układu mięśniowo-szkieletowego, wzmacniania kości i stawów. Czytaj więcej...
FlexiCor (90 kapsułek)

Skład


arrow
Glukozamina - 300 mg
arrow
Siarczan chondroityny 2 - 50 mg
arrow
MSM - 200 mg
arrow
Witamina C - 50 mg
arrow
Mangan (glukonian) - 0,3 mg
arrow
Wyciąg z bambusa - 7,5 mg
arrow
Elementy pomocnicze

"FlexiCor" to zrównoważone połączenie substancji czynnych, które wzajemnie się uzupełniają, mające na celu przywrócenie pracy układu mięśniowo-szkieletowego. Wzmacnia kości, stawy, zapobiega niszczeniu kości i chrząstki oraz tkanki łącznej, znacznie zmniejsza ból i sztywność, przywracając mobilność i ułatwiając chodzenie.

Działanie składników aktywnych


Glukozamina jest materiałem budowlanym dla tkanek łącznych, kostnych i chrzęstnych. Jest głównym składnikiem płynu śródstawowego, który "smaruje" stawy, zmniejsza tarcie i ścieranie chrząstki. Chroni chrząstkę stawową przed zapaleniem i zniszczeniem, pobudza wytwarzanie chondroityny do wzmocnienia tkanki kostnej i chrzęstnej. Minimalizuje nadwrażliwość i ból w stawach i kręgosłupie w spoczynku i podczas chodzenia.

Siarczan chondroityny jest głównym składnikiem strukturalnym tkanki chrzęstnej, odgrywa kluczową rolę w budowie tkanki chrząstki kostnej, więzadeł, a także w utrzymaniu elastyczności i elastyczności ściany naczyniowej. Zmniejsza stopień wypłukiwania wapnia z kości i przyspiesza procesy ich odbudowy, hamuje procesy zwyrodnieniowe w tkance chrzęstnej, hamując działanie specyficznych enzymów, takich jak interleukina-1. niszcząca chrząstka stawowa. Chondroityna jest w stanie utrzymać płyn w grubości chrząstki w postaci wnęk wodnych, tworząc dobrą amortyzację i wstrząs absorbujący, co zwiększa wytrzymałość i integralność chrząstki.

MSM aktywnie uczestniczy w tworzeniu kolagenu i keratyny, która wspiera elastyczność i ruchliwość stawów, zmniejsza stan zapalny i pomaga przywrócić elastyczność i przepuszczalność ścian komórkowych, umożliwiając łatwiejsze przenikanie składników odżywczych do tkanek.

Witamina C jest wymagana do udziału w syntezie kolagenu. Współpraca z MSM zwiększa przepuszczalność ścian naczyń włosowatych, poprawia strukturę kości i skóry, wspomaga wchłanianie glukozaminy, aktywuje produkcję przeciwciał i makrofagów, przeciwdziałając infekcji, która powoduje odbudowę stawów.

Mangan jest niezbędny do syntezy własnej chondroityny, normalizuje metabolizm minerałów i sprzyja wchłanianiu wapnia, przyspieszając samoleczenie chrząstki.

Bambus jest źródłem krzemu, jednego z najważniejszych pierwiastków śladowych, który stymuluje produkcję kwasu hialuronowego i chondroityny, przywraca sprężystość i sprężystość włókien kolagenu i elastanu, zapobiegając zniszczeniu tkanki kostnej i chrzęstnej.

Zastosowanie


"FlexiCor" pomoże w różnych zaburzeniach układu mięśniowo-szkieletowego:
arrow
Zapalenie stawów, zapalenie stawów.
arrow
Osteoporoza.
arrow
Osteochondroza.
arrow
Siniaki, skręcenia, urazy.

TWÓJ KONSULTANT CORAL CLUB

NIEZALEŻNY DYSTRYBUTOR W POZNANIU
ALINA ANTONENKO
+48 733 483 912

Coral Club w innych krajach