DOSTAWA
PŁATNOŚĆ
WIADOMOŚCI
ARTYKUŁY
O FIRMIE
RECENZJE
BIZNES
KONTAKT
NIEZALEŻNY DYSTRYBUTOR
ALINA ANTONENKO
KATALOG
CORAL CLUB
OCZYSZCZANIE
CIAŁA
Katalog / Substancje aktywne / Monosacharydy i polisacharydy / Synergizer o smaku pomarańczowym i mango
Energia: Synergizer, 500 g, energia
#2130

Synergizer o smaku pomarańczowym i mango (500 g)

Zbilansowany napój energetyczny o jasnych owocach i cytrusowym smaku. Synergia witamin, minerałów i ekstraktów roślinnych. Czytaj więcej...
Jeśli jesteś zainteresowany zakupem produktu Synergizer o smaku pomarańczowym i mango w Poznaniu, kliknij przycisk UZYSKAJ CENĘ. Następnie zostaniesz przeniesiony na oficjalną stronę Coral Club, gdzie możesz dokonać zakupu z 20% rabatem, a także śledzić wszystkie przyszłe zakupy na koncie po rejestracji.
Zbilansowany napój energetyczny o jasnym smaku owocowym i cytrusowym. Synergia witamin, minerałów, ekstraktów roślinnych, węglowodanów, aminokwasów przyczynia się do wyraźnego wzrostu aktywności, wydajności, wytrzymałości. Naturalna kofeina z ekstraktów z guarany i zielonej herbaty zapewnia napływ energii bez skutków ubocznych typowych dla syntetycznej kofeiny, która zwykle jest zawarta w kompozycji koktajli energetycznych.

DZIAŁANIE SKŁADNIKÓW AKTYWNYCH


Ekstrakt z guarany i zielona herbata zawierają naturalną kofeinę, która jest stopniowo wchłaniana i działa łagodnie na ciało, nie drażniąc przewodu pokarmowego i powodując nadpobudliwość, a efekt trwa znacznie dłużej.

Glukoza, sacharoza, węglowodany o wysokim indeksie glikemicznym maltodekstryny - główny dostawca energii dla organizmu. Skład Synergizera obejmuje zrównoważoną kombinację węglowodanów, która zapewnia stały przepływ wysokiej jakości energii i szybkie odzyskiwanie zużytego glikogenu bez ostrych skoków poziomu cukru we krwi.

L-karnityna jest skutecznym stymulatorem energetycznym. Zapobiega nerwowemu wyczerpaniu, poprawia wydolność fizyczną i aktywność umysłową. Przyspiesza proces dzielenia węglowodanów na kwas mlekowy i ułatwia jego usuwanie z tkanki mięśniowej.

Glukuronolakton jest naturalnym metabolitem glukozy, bierze udział w tworzeniu glikogenu, pomagając w ten sposób zapobiec wyczerpywaniu się zapasów glikogenu w komórkach, co jest szczególnie ważne dla tych, którzy potrzebują energii szybko i w wystarczających ilościach.

KOMPLEKS AMINOKWASOWY


Tauryna poprawia krążenie krwi i procesy metaboliczne w mięśniu sercowym, wspomaga układ nerwowy w sytuacjach stresowych, poprawia stan psychiczny, obniża poziom glukozy we krwi. Glicyna wpływa na aktywność wszystkich reakcji w procesie syntezy energii z węglowodanów w ciele, dlatego przy nadmiernym wysiłku fizycznym lub stresie, jego rezerwy wewnętrzne są szybko zużywane i wymagają uzupełnienia. Cytrulina przyspiesza uzupełnianie mięśni po wysiłku, zmniejsza zmęczenie mięśni, poprawia metabolizm energetyczny w mięśniu sercowym.

Witaminy z grupy B (B1, B2, PP, B6, kwas pantotenowy) są niezbędne do skutecznego metabolizmu energetycznego.

Magnez, sód i chrom aktywnie uczestniczą w metabolizmie tłuszczów i węglowodanów, soli wodnej, metabolizmu energetycznego.

Dodatki owocowe pomarańczy i mango zapewniają jasny i orzeźwiający owocowy i cytrusowy smak napoju.

ZASTOSOWANIE


Produkt jest zalecany dla tych, którzy:
arrow
chcą skutecznie zwiększyć swoją produktywność i wydajność - jak intelektualny, a także fizyczny;
arrow
potrzebuje dodatkowej energii bez opóźnionego zmęczenia;
arrow
unika stosowania syntetycznej kofeiny.

SKŁADNIKI


Erytrytol (słodzik), sacharoza, skrobia kukurydziana, maltodekstryna, glukoza (dekstroza), naturalny aromat mango, naturalny aromat pomarańczowy, kwas cytrynowy (regulator kwasowości), tauryna 600 mg, pomarańczowy owoc w proszku, magnez (cytrynian) - 50,4 mg, L-cytrulina (jabłczan) 315 mg, L-karnityna (winian) 300 mg, mączka owocowa w proszku, D-glukuronolakton 300 mg, kwas jabłkowy (regulator kwasowości), L-glicyna 200 mg, dwutlenek krzemu (substancja przeciwzbrylająca), sodu (cytrynian), mały słonecznik, glikozydy stewiolowe (słodzik), wyciąg z zielonej herbaty 50 mg, ekstrakt z guarony 50 mg, witamina PP 16 mg, beta-karoten, kwas pantotenowy 5 mg, witamina B6 1,4 mg, witamina B2 1,4 mg, witamina B1 1,1 mg, chrom (pikolinian) 50 mg.

TWÓJ KONSULTANT CORAL CLUB

Alina Antonenko
NIEZALEŻNY DYSTRYBUTOR W POZNANIU
ALINA ANTONENKO
+48 733 483 912

Polecane produkty
Coral Club w innych krajach