ДОСТАВКА
ОПЛАТА
АКЦІЇ
НОВИНИ
СТАТТІ
ПРО КОМПАНІЮ
ВІДГУКИ
БІЗНЕС
КОНТАКТИ
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР
НАТАЛIЯ САВОНIК
КАТАЛОГ
CORAL CLUB
ОЧИЩЕННЯ
ОРГАНІЗМУ
Правильне функціональне харчування, правильне харчування, правильне харчування меню, правильне харчування рецепти, правильне

ПРАВИЛЬНЕ ФУНКЦІОНАЛЬНЕ ХАРЧУВАННЯ
Живучи в божевільному ритмі, ви часом не встигаєте поснідати. Поспішаючи на роботу, їсте на ходу фаст-фуди, запиваючи кока-колою. Все це призводить до поганого самопочуття, збільшення ваги, а також різних захворювань шлунково-кишкового тракту. Щоб ваш організм отримував необхідні речовини, йому потрібно правильне функціональне харчування.

Інакше його можна назвати - Клітинне живлення або Смарт Фуд, воно містить амінокислоти, вітаміни, мінерали, ферменти і поліненасичені жирні кислоти. Ця їжа сприятливо діє на організм людини, стимулює імунну систему і забезпечує нормальне функціонування всіх органів і систем.

Харчування для клітин прийшло з Японії. Воно було винайдено в середині двадцятого століття, а потім стало активно застосовуватися в деяких інших країнах.
Всі ви знаєте, що в супермаркетах продають продукти харчування, в яких міститься багато барвників, консервантів, ароматизаторів та інших штучних добавок. На етикетках вказують кількість білків, жирів і вуглеводів, але їх походження залишається невідомим для покупців.

Через щільний графік роботи у вас не залишається часу приготувати здорову їжу. Багато хто любить жирну, гостру і смажену їжу, не думаючи про її негативний вплив. Таким чином, велика кількість людей стають огрядними, швидко втомлюються і впадають в депресію. Неправильне харчування призводить до різних небезпечних хвороб, таких як, серцево-судинна система, високий кров'яний тиск, стенокардія та діабет. І найнебезпечніша хвороба, це рак шлунка і товстої кишки.

Всі ці фактори прискорили винахід функціонального (клітинного харчування), і дали можливість збалансувати меню. З цією їжею, ви зможете поліпшити своє здоров'я і якість життя.

Гіппократ стверджував, що їжа повинна бути ліками, а ліки повинні бути їжею. Клітинне харчування вибирається і створюється відповідно до цього принципу.

Воно стає все більш популярним у всьому світі, оскільки це поліпшує загальне самопочуття і допомагає залишатися у формі. Природна і легко перетравлена їжа не перевантажує шлунково-кишковий тракт, забезпечує організм людини всіма необхідними речовинами.

Це є джерелом енергії і гарного настрою, допомагає запобігти проблемам травлення, забезпечує повне видалення токсичних речовин з організму людини. При цьому зміцнює імунну систему, омолоджує, допомагає нормалізувати вагу.

Японці вживають морепродукти, фрукти, овочі, а також додають в раціон клітинне харчування, п'ють правильну Живу воду і живуть в середньому до 88 років. Росіяни ж з їхнім способом життя і їжею в основному з картоплі і борошна не доживають і до 70. Багато вчених і дієтологів пов'язують це з харчуванням, очищенням організму, а також з якістю води.

Tanya Braun
Автор: TANYA BRAUN
24.04.2017
ВАШ КОНСУЛЬТАНТ В CORAL CLUB

Наталiя Савонiк
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР У ЛЬВОВІ
НАТАЛIЯ САВОНIК
+38 (097) 730-24-71