ДОСТАВКА
ОПЛАТА
АКЦІЇ
НОВИНИ
СТАТТІ
ПРО КОМПАНІЮ
ВІДГУКИ
БІЗНЕС
КОНТАКТИ
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР
НАТАЛIЯ САВОНIК
КАТАЛОГ
CORAL CLUB
ОЧИЩЕННЯ
ОРГАНІЗМУ
Каталог / Здоров'я / Імунна підтримка / ФітоГард ПРО
Імунна підтримка: ФітоГард ПРО / PhytoGuard PRO, імунна підтримка, phytoguard pro, фитоград
#2142

ФітоГард ПРО (30 капсул)

Надає заспокійливий і приємний вплив на горло і голосові зв'язки, традиційно використовується для полегшення травлення. Детальніше...
Знято з виробництва
ФітоГард ПРО (30 капсул)


СКЛАД


Масло чебрецю 120 мг, масло орегано 120 мг, бета-глюкан 75 мг, екстракт листя шавлії 50 мг, екстракт кореня астрагала 30 мг.

PhytoGuard PRO - продукт для активації імунітету і поліпшення антиоксидантного захисту. Синергічний комплекс бета-глюканов, ефірних масел і рослинних екстрактів підвищить опірність організму до різних інфекцій, прискорить одужання, зміцнить здоров'я в цілому.

ДІЯ АКТИВНИХ КОМПОНЕНТІВ


Бета-глюкан (β-глюкан) - активні речовини природного походження, полісахариди. Мають потужну імуностимулюючу і протизапальну дію. Сприяють активації захисних сил організму, позитивно впливають на стан судин.

Ефірні масла орегано (материнки) і чебрецю широко застосовуються в народній і традиційній медицині завдяки своїй антимікробній, протизапальній та противірусній активності. Полегшують стан при застудах - усувають першіння, надають протикашльову дію. Антиоксидантні властивості масел сприяють збереженню молодості і тонусу.

Екстракт листя шавлії багатий на флавоноїди, поліфеноли і терпенами, які сприяють загальному зміцненню і підтримці здоров'я. Допомагає активувати імунний захист, протистоїть руйнівній діяльності вільних радикалів, уповільнюючи процес старіння організму.

Екстракт кореня астрагала містить комплекс біоактивних речовин, включаючи флавоноїди, сапоніни, амінокислоти, полісахариди, дубильні речовини і ефірні масла, вітаміни і мікроелементи, серед яких - вкрай важливий мінерал селен. Астрагал надає імуностимулюючий, антимікробний і антибактеріальний ефект. Сприяє регуляції клітинних процесів, дозволяє нейтралізувати наслідки окисного стресу.

ФІТОГАРД ПРО ДОПОМАГАЄ


активувати захисні сили і зміцнити імунітет;
полегшити стан при застудах;
зберегти молодість і здоров'я.

Приймати по 1 капсулі 2 рази на день з їжею. Не перевищуйте рекомендовану дозу для споживання протягом дня. Дієтична добавка не може використовуватися в якості заміни різноманітної дієти. Збалансований образ харчування і здоровий спосіб життя є основою для правильного функціонування організму.ВАШ КОНСУЛЬТАНТ В CORAL CLUB

Наталiя Савонiк
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР У ЛЬВОВІ
НАТАЛIЯ САВОНIК
+38 (097) 730-24-71

Рекомендовані продукти
ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ

Тест стану імунної системи
Тест стану імунної системиКраїни, де можна придбати продукти Coral Club