DOSTAWA
PŁATNOŚĆ
PROMOCJE
WIADOMOŚCI
ARTYKUŁY
O FIRMIE
RECENZJE
BIZNES
KONTAKT
NIEZALEŻNY DYSTRYBUTOR
ALINA ANTONENKO
KATALOG
CORAL CLUB
OCZYSZCZANIE
CIAŁA
Katalog / Zdrowie / Antyoksydanty / H-500
Energia: Przeciwutleniacz H-500, 60 kapsułek, h500, h 500, microhydrin, przeciwutleniacz, dla energii, energii, mikrohydrin,
-10%

#91800

H-500 (60 kapsułek)

Produkt, który zapobiega destrukcyjnemu działaniu wolnych rodników i zwiększa potencjał energetyczny organizmu poprzez stymulowanie produkcji energii komórkowej. Czytaj więcej...
Jeśli jesteś zainteresowany zakupem produktu H-500 w Poznaniu, kliknij przycisk UZYSKAJ CENĘ. Następnie zostaniesz przeniesiony na oficjalną stronę Coral Club, gdzie możesz dokonać zakupu z 20% rabatem, a także śledzić wszystkie przyszłe zakupy na koncie po rejestracji.
H-500 (60 kapsułek)
«H-500» uzupełnia linię produktów o działaniu przeciwutleniającym. Jak wiadomo, wolne rodniki uszkadzają mitochondria, w których tworzy się ATP i magazynuje, pozbawiając je w ten sposób zdolności do zaspokajania potrzeb energetycznych organizmu. W rezultacie pojawiają się typowe oznaki starzenia: pamięć, słuch, pogorszenie wzroku, spadek tonów i wytrzymałości. Zapewniając ochronę przed wolnymi rodnikami, «H-500» pomaga przywrócić normalną zdolność do pracy ciała.

DZIAŁANIE SKŁADNIKÓW AKTYWNYCH


Dzięki «H-500» problem wczesnego starzenia się i złego stanu zdrowia po prostu przestanie istnieć. «H-500» to siła życiowa, wytrzymałość i regeneracja, sprawność fizyczna i psychiczna.

«H-500» ułatwia prowadzenie dowolnej aktywności fizycznej, sportowej lub ciężkiej pracy. Produkt pomaga obniżyć poziom kwasu mlekowego i jego szybkie wykorzystanie z mięśni, przyspiesza ich regenerację po obciążeniu. Ten pozytywny efekt jest bardzo przydatny produkt dla ludzi pracy intelektualnej, zaangażowanych w przemysł ciężki, sportowców i miłośników i tych, którzy z jakiegoś powodu trzeba być czujnym i pełen energii, ponieważ pozwala łatwo przenieść przeciążenie, usuwa przemęczenie, poprawia elastyczność i napięcie mięśni.

Produkt zwiększa energię potencjalną ciała przez stymulowanie produkcji energii komórkowej, co jest bardzo ważne dla ogólnego stanu zdrowia, a także odpowiedniej podaży energii zapewnia wydajność fizyczną i umysłową, poprawia przemianę materii i mogą wytrzymać wiele niekorzystnych czynników.

Stres oksydacyjny wywołany przez toksyny, mikroby, wolne rodniki prowadzi do uszkodzenia komórek i pogorszenia stanu zdrowia. «H-500» zapobiega utlenianiu zdrowych komórek i przywraca korzystne środowisko alkaliczne w organizmie, przyczyniając się do poprawy żywienia komórek i metabolizmu.

ZASTOSOWANIE H-500


arrow
Zapewnia zdrową interakcję dla zdrowia: dzięki zwiększeniu rezerw energetycznych organizmu jest przydatna dla ludzi pracy umysłowej zaangażowanych w ciężką produkcję itp.
arrow
Jest niezbędna dla sportowców, a także dla miłośników rekreacyjnego wypoczynku.
arrow
Zapobiega przedwczesnemu starzeniu się organizmu.

TWÓJ KONSULTANT CORAL CLUB

Alina Antonenko
NIEZALEŻNY DYSTRYBUTOR W POZNANIU
ALINA ANTONENKO
+48 733 483 912

Polecane produkty
Coral Club w innych krajach