DOSTAWA
PŁATNOŚĆ
WIADOMOŚCI
ARTYKUŁY
O FIRMIE
RECENZJE
BIZNES
KONTAKT
NIEZALEŻNY DYSTRYBUTOR
ALINA ANTONENKO
KATALOG
CORAL CLUB
OCZYSZCZANIE
CIAŁA
Katalog / Zdrowie / Antyoksydanty / Zaferan
Trawienie: Zaferan, trawienie, składniki odżywcze, do trawienia, kurkuma, imbir, do wątroby, do pęcherzyka żółciowego, choles
#91873

Zaferan (60 kapsułek)

Zaferan to produkt na bazie kurkumy dla zdrowia wątroby i pęcherzyka żółciowego. Czytaj więcej...
Jeśli jesteś zainteresowany zakupem produktu Zaferan w Poznaniu, kliknij przycisk UZYSKAJ CENĘ. Następnie zostaniesz przeniesiony na oficjalną stronę Coral Club, gdzie możesz dokonać zakupu z 20% rabatem, a także śledzić wszystkie przyszłe zakupy na koncie po rejestracji.
Zaferan (60 kapsułek)

SKŁAD


arrow
Ekstrakt z kurkumy - 120 mg.
arrow
Elementy pomocnicze.

Produkt "Zaferan" dla zdrowia wątroby i pęcherzyka żółciowego. Kurkumina, która jest częścią kłącza, wzmacnia kurczliwą aktywność pęcherzyka żółciowego, tworzenie kwasów żółciowych w komórce wątroby i odpływ żółci, obniża poziom szkodliwego cholesterolu (lipoproteiny o niskiej gęstości) we krwi.

DZIAŁANIE AKTYWNYCH KOMPONENTÓW


Kurkuma to daleki krewny imbiru. Nic dziwnego, że ludzie w Indiach, Chinach, Cejlonie i Jawie nazywają to "żółtym imbirem". Spośród wszystkich rodzajów kurkumy, Curcuma longa lub kurkuma, których aromatyczny kłącze jest częścią wszelkiego rodzaju ostrych przypraw, ma największą wartość. Dla wielu z nas kurkuma znana jest przede wszystkim jako przyprawa o delikatnym, imbirowym aromacie i ostrym smaku. To właśnie ten kolor i aromat nadają roślinie najważniejsze substancje aktywne biologicznie kurkumy, kurkuminoidy, w tym kurkumę, a także olejki eteryczne.

Dzięki tym substancjom kurkuma stała się uważana za roślinę leczniczą, głównie stymulującą produkcję żółci i poprawiającą funkcjonowanie pęcherzyka żółciowego i wątroby. Kurkuminoidy aktywnie działają na mięśnie gładkie pęcherzyka żółciowego, zwiększając jego napięcie, przyczyniając się do zmniejszenia i opróżniania pęcherzyka żółciowego. Zwiększają również syntezę kwasów żółciowych w komórkach wątroby, a wraz z nią wydalaną ilość żółci, przyspieszają przepływ żółci przez wewnątrzwątrobowe drogi żółciowe, zapobiegając w ten sposób zagęszczeniu i stagnacji żółci.

Poprawa funkcji żółciowych przez kurkuminoidy jest bezpośrednio związana z działaniem regulującym poziom cholesterolu. Ze względu na stymulujący wpływ na kwasy żółciowe i fosfolipidy, kurkumina przyspiesza rozpad żółci cholesterolu o niskiej gęstości i trójglicerydów, zmniejszając tym samym prawdopodobieństwo powstania skrzepów cholesterolu w wątrobie, a zwłaszcza w pęcherzyku żółciowym, które zamieniają się w kamienie cholesterolu.

Ważne jest, aby pamiętać, że kurkuminoidy mają silne działanie antyoksydacyjne. Chronią komórki wątroby przed uszkodzeniami oksydacyjnymi, zapobiegają utlenianiu samych kwasów żółciowych, końcowym produktom metabolizmu cholesterolu i promują ich eliminację. Kurkuma zmniejsza także syntezę prostaglandyn i leukotrienów, głównych mediatorów zapalenia pęcherzyka żółciowego.

Ponadto, aktywne biologicznie substancje kurkumy są zaangażowane w rozwój specjalnych enzymów (np. Peroksydazy glutationowej), które chronią wątrobę przed działaniem toksyn i ksenobiotyków (pestycydów, chemii gospodarczej, leków) Kurkuma nie tylko oczyszcza i poprawia krążenie krwi, ale także stymuluje tworzenie się erytrocytów. Ta roślina reguluje metabolizm, korygując zarówno nadmiarowość, jak i niewydolność procesów metabolicznych, i promuje wchłanianie białka.

ZASTOSOWANIE


arrow
korzystnie wpływa na funkcjonowanie pęcherzyka żółciowego i wątroby;
arrow
normalizuje proces wydalania z żółcią i tworzenie kwasów żółciowych;
arrow
zmniejsza procesy zapalne i zatrucie w wątrobie;
arrow
normalizuje metabolizm;
arrow
ma działanie przeciwutleniające.

TWÓJ KONSULTANT CORAL CLUB

Alina Antonenko
NIEZALEŻNY DYSTRYBUTOR W POZNANIU
ALINA ANTONENKO
+48 733 483 912

Polecane produkty
Coral Club w innych krajach