DOSTAWA
PŁATNOŚĆ
PROMOCJE
WIADOMOŚCI
ARTYKUŁY
O FIRMIE
RECENZJE
BIZNES
KONTAKT
NIEZALEŻNY DYSTRYBUTOR
ALINA ANTONENKO
KATALOG
CORAL CLUB
OCZYSZCZANIE
CIAŁA
Program dla układu sercowo-naczyniowego, leczenie serca, choroba niedokrwienna serca, reumatyczna choroba serca, choroba serc

Program dla układu sercowo-naczyniowego

Rekonwalescencja po chorobie to dość długi proces, dlatego profilaktyka układu sercowo-naczyniowego jest przydatnym i niezbędnym środkiem zapobiegającym różnym typom chorób serca.

Aby poprawić stan naczyń serca, zmniejszyć ryzyko udarów i zawałów serca, a także zachować cały układ sercowo-naczyniowy, eksperci Coral Club opracowali zestaw C-Pack.

ZESTAW

Zestaw C-Pack jest niezbędny do utrzymania zdrowia układu krążenia, przeznaczony na 60 dni od przyjęcia. Aktywne składniki zawarte w tym zestawie wspomagają pracę mięśnia sercowego, zmniejszają ryzyko udaru i zawału serca. Poprawić i ułatwić pracę serca w ogóle. Składniki wchodzące w skład kompozycji wzmacniają wzajemne działanie.
C-Pack
PRODUKTY ZESTAWU:
arrow
PentoKan jest źródłem potasu, rybozy i witaminy C. Jego składniki wspomagają pracę serca, normalizują gospodarkę wodno-solną oraz stabilizują rytm serca. Dzięki temu produktowi sód nie gromadzi się w naczyniach, co eliminuje rozwój miażdżycy.
arrow
Coral Taurine przyczynia się do normalizacji poziomu cholesterolu, korzystnie wpływa na rytm serca. Niezbędny dla osób cierpiących na autyzm, zapalenie wątroby, cukrzycę. Tauryna przyczynia się do normalizacji poziomu cholesterolu we krwi. Ponadto ma korzystny wpływ na osoby cierpiące na epilepsję.
arrow
Coenzyme Q10znego lub fizycznego.
arrow
Coral Magnesium reguluje tętno i napięcie mięśniowe. Uspokaja układ nerwowy, poprawia przepływ wieńcowy, zapobiega powstawaniu blaszek cholesterolowych na ścianach naczyń krwionośnych.
PentoKan
Coral Taurine
Coenzyme Q10
Coral Magnesium

TWÓJ KONSULTANT CORAL CLUB

NIEZALEŻNY DYSTRYBUTOR W POZNANIU
ALINA ANTONENKO
+48 733 483 912

Jak i gdzie kupić

Aby kupić produkty ze zniżką 20%, musisz zarejestrować się na oficjalnej stronie internetowej Coral Club.

Po rejestracji niezależny dystrybutor w Poznaniu skontaktuje się z Tobą i pomoże wybrać produkt, udzieli pełnej konsultacji na jego temat, a także pomoże w realizacji zamówienia.
REJESTRACJA W CORAL CLUB

Coral Club w innych krajach