Neatkarīgais izplatītājs
Nataliia Savonik
Sākumlapa / Katalogs / Veselība / Antioksidantu aizsardzība / H-500
HIT
Enerģija: Antioksidants H-500, 60 kapsulas (Coral Club)

H-500 (60 kapsulas)

Produkts, kas novērš brīvo radikāļu destruktīvo iedarbību un palielina ķermeņa enerģijas potenciālu, stimulējot enerģijas ražošanu šūnās. Lasīt vairāk...
Lai iegādātos produktu H-500 (60 kapsulas), noklikšķiniet uz UZZINĀT CENU. Tas aizvedīs uz Coral Club Latvijā oficiālo vietni. Pēc reģistrācijas preci varēsiet iegādāties ar 20% atlaidi.
H-500 (60 kapsulas)
«H-500» papildina produktu līniju, kurai piemīt antioksidanta iedarbība. Kā zināms, brīvie radikāļi bojā mitohondrijus, kuros veidojas ATP un uzglabā to, tādējādi liedzot tām spēju apmierināt ķermeņa enerģijas vajadzības. Tā rezultātā parādās tipiskas novecošanas pazīmes: atmiņa, dzirde, redze pasliktinās, tonuss un izturība samazinās. «H-500» nodrošinot aizsardzību no brīvajiem radikāļiem, palīdz atjaunot ķermeņa normālo darba spēju.

AKTĪVO KOMPONENTU DARBĪBA


Pateicoties «H-500» darbībai agrīna novecošanās un veselības problēmas mazināsies. «H-500» ir būtisks atbalsts spēka, izturības un ātrākas atveseļošanās atbalstam kā fiziskā, tā garīgā līmenī.

«H-500» dod iespēju vieglāk veikt jebkādas fiziskās aktivitātes, neatkarīgi vai tas ir sports vai smags fizisks darbs. Produkts palīdz samazināt pienskābes līmeni muskuļos un paātrina to atjaunošanos pēc slodzes. Šis produkts pozitīvi ietekmē cilvēkus, kuru ikdiena saistīta arī ar intelektuālo darbu, kas prasa gan enerģiju, gan koncentrēšanos, jo «H-500» palīdz atjauoties pārslodzes gadījumā, tāpat uzlabo ādas elastību un muskuļu tonusu.

Šis produkts palielina potenciālo enerģiju ķermenī, stimulējot enerģijas izveidi šūnu līmenī, kas ir ļoti svarīgi, lai uzturētu/ atjaunotu vispārējo veselību, kā arī, uzlabo vielmaiņu un palīdz ikdienā izturēt negatīvus faktorus un lielu slodzi.

Oksidējošais stress, toksīni, mikrobi, brīvie radikāļi - izraisa šūnu bojājumus un pasliktina veselību. «H-500», novērš oksidāciju un atjauno veselīgu vidi šūnās, ķermenim labvēlīgā sārmainā vidē, veicinot labāku šūnu uzturu un vielmaiņu.

PIELIETOJUMS


arrow
«H-500» palielina organisma enerģētisko potenciālu, stimulējot šūnu enerģijas ražošanu.
arrow
Atbalsts veselības uzturēšanai kopumā, jo pietiekama enerģijas rezerve nodrošina fiziskās un garīgās darbaspējas.
arrow
Uzlabo vielmaiņu un ļauj pretoties daudziem nelabvēlīgajiem faktoriem.
arrow
«H-500» atjauno labvēlīgu sārmainu vidi organismā, kas uzlabo šūnu barošanu un vielmaiņu.

SASTĀVS


Magnija citrāts, kālija citrāts, kālija askorbāts, silīcija dioksīds, nātrija borāts.

JŪSU CORAL CLUB KONSULTANTS

Nataliia Savonik
NEATKARĪGAIS IZPLATĪTĀJS LATVIJĀ
NATALIIA SAVONIK
+371 67 389200

Skatīt arī

Piedāvātie produkti

Coral Club citās valstīs