ДОСТАВКА
ОПЛАТА
АКЦІЇ
НОВИНИ
СТАТТІ
ПРО КОМПАНІЮ
ВІДГУКИ
БІЗНЕС
КОНТАКТИ
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР
НАТАЛIЯ САВОНIК
КАТАЛОГ
CORAL CLUB
ОЧИЩЕННЯ
ОРГАНІЗМУ
Секрети молодості та краси з клітинним харчуванням, краса молодості, секрети молодості та краси, краса здоров'я молодість, кр

СЕКРЕТИ МОЛОДОСТІ ТА КРАСИ З КЛІТИННИМ ХАРЧУВАННЯМ
Молодість і краса зберігаються тільки при правильному підході до свого здоров'я. Ви напевно думаєте, ресурси мого організму невичерпні. Знайте, всьому є межа.

Всі органи людини складаються з клітин, вони нескінченно поновлюються і живуть певний період. Після руйнування утворюються нові клітини і так по колу, за рахунок цього, омолоджується шкіра і весь організм в цілому.

Вчені довели - секрет молодості і краси криється в правильному клітинному харчуванні організму. Наприклад, печінка відновлюється за рік-півтора, шкіра оновиться за пару тижнів, кишечник за шістнадцять років, кістки за десять, кров за сто п'ятдесят днів, а шлунок за п'ять днів.

Весь цей процес - це подарунок природи, який людина перестала цінувати і стала бездумно витрачати. Люди впевнені, що ресурс їх здоров'я невичерпний і навіть якщо станеться непередбачене, йому на допомогу прийде сучасна медицина і лікарі.

Однак, самі медики часом не знають, як уникнути хвороб і багато хто з них проживають життя з хронічними формами захворювань, а все тому, що в інститутах лікарів навчають лікувати, а не зберігати здоров'я.

Більшість людей починають думати про здоров'я тільки коли сильно притисне. При цьому, напихають себе медикаментами, прибираючи тільки симптоми захворювання. Вони навіть не шукають причину появи хвороби, чекаючи на допомогу від лікарів.

Перше, зверніть увагу на правильне харчування. Адже, дефіцит вітамінів, нестача ферментів і амінокислот призводить до зміни клітин, неможливості виконання ними функцій. В результаті руйнується вся система організму. Результатом стає купа нездужань таких, як підвищений або знижений тиск, болі в спині, підвищення цукру в крові, постійні головні болі.

Людина з такими симптомами звертається до лікарів, які прописують ліки, що отруюють організм своїми хімічними складовими, і тим самим ще більше погіршує становище клітини.

Вихід є! Усвідомте і візьміть відповідальність за своє життя. Перегляньте життєві цінності і самостійно почніть оздоровлювати свій організм. Перш за все, потрібен комплексний підхід, це продовжить молодість, красу і підтримає ваше здоров'я.

СПОСОБИ ПРОФІЛАКТИКИ ТА ПІДТРИМКИ ОЗДОРОВЛЕННЯ ОРГАНІЗМУ


Почніть пити живу воду.
Мінімум два рази на рік проходьте очищення організму.
Нормалізуйте харчування. Щодня приймайте вітаміни і мінерали.
Позбавтеся від шкідливих звичок (вживання алкоголю і куріння).
Спілкуйтеся з добрими людьми. Даруйте та приймайте радість.

Тільки створивши оптимальні умови для нових клітин, їх наступне покоління буде набагато здоровіше, ніж попереднє. Через два роки ви отримаєте відновлені органи, за рахунок чого відбувається омолодження всього організму.

Valeriy Gorbovskoy
Автор: VALERIY GORBOVSKOY
23.10.2017
ВАШ КОНСУЛЬТАНТ В CORAL CLUB

Наталiя Савонiк
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР У ЛЬВОВІ
НАТАЛIЯ САВОНIК
+38 (097) 730-24-71

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ

Користь ванн з морською сіллю
Користь ванн з морською сіллю
Шкіра, волосся та нігті
Шкіра, волосся та нігті
Як виростити і відновити структуру волосся
Як виростити і відновити структуру волосся
Догляд за ротовою порожниною
Догляд за ротовою порожниною
Омолодження організму
Омолодження організму