ДОСТАВКА
ОПЛАТА
АКЦІЇ
НОВИНИ
СТАТТІ
ПРО КОМПАНІЮ
ВІДГУКИ
БІЗНЕС
КОНТАКТИ
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР
НАТАЛIЯ САВОНIК
КАТАЛОГ
CORAL CLUB
ОЧИЩЕННЯ
ОРГАНІЗМУ
Відновити метаболізм - ​​нормалізувати вагу, скинуть лишний вес, сбросить лишний вес, похудение, похудеть, снижение веса, изм

ВІДНОВИТИ МЕТАБОЛІЗМ - ​​НОРМАЛІЗУВАТИ ВАГУ
Що таке обмін речовин (метаболізм) і чому він уповільнюється? Існує багато міфів і хибних очікувань таких, як не буду їсти шкідливі продукти - скину вагу, сяду на дієту і швидко схудну, почну бігати вранці і скину вагу. Все це працює, але у комплексі.

Багатьом з нас відомо, що зниження ваги пов'язане з обміном речовин. На нього впливає дефіцит калорій, фізична активність та склад нутрієнтів, що надходять із їжі.

Метаболізм - це хімічні процеси в організмі, в результаті яких калорії з їжі перетворюються на енергію, необхідну для життя. Метаболізм працює так: з їжею в організм надходять складні сполуки і під час обмінних процесів вони розщеплюються до найпростіших. Це наше паливо та будівельний матеріал. З них організм отримує енергію та будує нові клітини та тканини.

Калорії спалюються у разі, якщо в людини швидкий обмін речовин. Ви здивуєтеся, дізнавшись, що більше 70% енергії організм витрачає на дихання, травлення, роботу мозку, імунний захист. Розрахувати норму кілокалорій можна у різних додатках.

Якщо ви не ведете активний спосіб життя, а з їжею отримуєте більше калорій, ніж рухаєтеся, то більше ризикуєте набрати зайву вагу.

Як прискорити метаболізм?

Вам, напевно, відомо, що швидкість обміну речовин у людей різна. Вона залежить від багатьох факторів, на які можна вплинути.

Перелічимо шість простих правил, серед яких є секретний інгредієнт для прискорення метаболізму:

Налагодити харчування - не переїдати та тримати невеликий дефіцит калорій. Необхідно, щоб до раціону входила білкова їжа - це будівельний матеріал для м'язів. Виключити прості вуглеводи, оскільки це легка енергія, яка швидко витрачається і включає організм у роботу.

Пити воду з додаванням у пляшку Оушенмін або Coral-Mine. Вода прискорює обмінні процеси, допомагає подолати почуття втоми, збільшує фізичну витривалість, нормалізує емоційний баланс. Добова норма води становить 30-40 мл на кілограм ваги.

Відновити режим сну. Нестача сну веде до уповільнення метаболізму та набору ваги. Здоровий сон нормалізує основний обмін речовин та допомагає регулювати рівень гормонів греліну та лептину – вони відповідають за почуття голоду та ситості. Бажано спати не менше 8 годин на добу і лягати в один і той же час, бажано до півночі.

Ні - стресу. Стрес сигналізує про небезпеку. Організм у свою чергу включає режим енергозбереження, уповільнює обмін речовин і запасається жиром.

Регулярно тренуватись. Спорт - це життя. Щоб прискорити метаболізм, зміцнити м'язи та суглоби достатньо 2-3 тренування на тиждень. Але навіть повсякденне фізичне навантаження (ходьба щонайменше 7 км) прискорює обмін речовин.

Прискорити метаболізм за допомогою Lipostick Fit. Це інноваційний продукт на основі рослинних компонентів. Головний із них — комплекс флавоноїдів із ферментованої шкірки мандарину. Він доповнений екстрактами зеленої кави та зеленого чаю, соком ноні та запатентованою формулою чорного перцю.

Ці рослинні компоненти прискорюють обмін речовин та уповільнюють накопичення жиру, допомагають контролювати апетит, покращують якість сну. Додайте Lipostick Fit від Coral Club до своїх нових здорових звичок, і результат не змусить себе чекати. Продукт не містить діуретиків, проносних та стероїдних гормонів.

Наталiя Савонiк
Автор: НАТАЛIЯ САВОНIК
14.08.2021
ВАШ КОНСУЛЬТАНТ В CORAL CLUB

Наталiя Савонiк
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР У ЛЬВОВІ
НАТАЛIЯ САВОНIК
+38 (097) 730-24-71

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ

В чому причина зайвої ваги
В чому причина зайвої ваги
Правильне харчування і схуднення
Правильне харчування і схуднення
Схуднення без дієт з коктейлем «Тануча вага»
Схуднення без дієт з коктейлем «Тануча вага»