Незалежний дистриб'ютор
Наталiя Савонiк
Програма для органів дихання, захворювання органів дихання, хвороби органів дихання, захворювання дихальних шляхів, хвороби д

Програма для органів дихання

Система органів дихання постійно стикається з навколишнім середовищем. Це обумовлює їх вразливість щодо збудників інфекційних захворювань, які потрапляють в повітря з крапельками слини або слизу хворих.

Хвороботворний вплив різних мікроорганізмів посилюється при зниженому імунітеті, охолодженні і перевтомі.

Причинами захворювань дихальної системи є різного роду віруси, запалення та інфекції. Вони викликають такі захворювання, як бронхіт, пневмонія, бронхіальна астма, хронічна обструктивна хвороба легень (ХОХЛ), запалення дихальних шляхів, респіраторний дистрес-синдром, тромбоемболія легеневої артерії, інтерстиціальні захворювання легенів, плеврит, пневмоконіози, ларинготрахеїт, алергічний риніт, емфізема легенів, рак.

ПРОГРАМА ДЛЯ ОРГАНІВ ДИХАННЯ

Від різного роду хронічних захворювань легенів і астми страждають 235 мільйонів чоловік в світі. Існують програми ВООЗ по зменшенню тягаря захворюваності, інвалідності та передчасної смертності.

Задуха може викликати набряк легенів. Раптовий напад задухи є симптомом бронхіальної астми. Кровохаркання - один із симптомів раку легенів, туберкульозу, абсцесу або пороку серця. При туберкульозі і аскаридозі кров яскраво-червоного кольору. При пневмонії у другій стадії, кров зазвичай рожевого кольору.

Біль в грудях і ускладнене дихання може бути одним з ознак пневмотораксу. Першу допомогу при ускладненому диханні можна надати, подавши до хворого органу велику кількість кисню.
Складові продукти:
arrow
H-500 - природний антиоксидант, який допомагає дихальній системі. Приймати по 1 капсулі 2 рази на день за 30 хвилин до їжі, попередньо розчинивши капсулу в склянці гарячої води.
arrow
КМД с Мате або Кора мурашиного дерева із селеном зміцнює імунітет, гальмує активність вірусів і бактерій. Приймати по 2 капсули 3 рази на день за 30 хвилин до їжі.
arrow
Папая знімає запалення і набряк горла, знижує температуру. Розсмоктувати по 2 таблетці 3 рази на день після їжі.
arrow
Корал Лецитин є основною складовою мембран клітин, зміцнює, відновлює. Приймати по 2 капсули 2 рази на день після їжі.
arrow
Корал Бурдок Рут містить подрібнений корінь і екстракт лопуха. Очищає організм, надає відхаркувальну і протизапальну дію при бронхолегеневих захворюваннях, виводить токсини, очищає кров. Приймати по 2 капсули 2 рази на день за 30 хвилин до їжі.
arrow
Корал Солодка відновлює бронхолегеневу систему, піднімає імунітет. Приймати по 1 капсулі 3 рази на день або розчинити в склянці гарячої води, пити як чай, не більше 10 днів.
arrow
Сільвер-Макс (Колоїдне срібло), є протигрибковим, противірусним засобом. Приймати по 1 десертній ложці 3 рази на день за 30 хвилин до їжі.
arrow
Корал-Майн очищає і збагачує воду мінералами в іонній формі, виводить токсини. Пити 1,5-2 літра на день, за 30 хвилин до їжі і через 1,5-2 години після їжі.
H-500
КМД с Мате
Папая
Корал Лецитин
Корал Бурдок Рут
Корал Солодка
Сільвер-Макс
Корал-Майн

ПРОФІЛАКТИКА

Продукти, що входять до складу програми, надають оздоровлюючий ефект, виступають, як профілактичні засоби для органів дихання, а також є джерелами додаткового клітинного харчування і енергії. Крім цього, попереджають розвиток запалення легенів, вірусні захворювання верхніх і нижніх дихальних шляхів і багато іншого.

Основними збудниками захворювань дихальної системи є аденовіруси, коронавіруси, респіраторний-синцитіальний вірус, грип, ентеровіруси, бактерії туберкульозу, гемофільна паличка, менінгокок, легіонели, мікоплазми, пневмококи, синьогнійна паличка, стафілококи, стрептококи, хламідії, також паразити, зокрема аскариди.

За допомогою вище запропонованої програми можна попередити розвиток бронхіальної астми, ларингіт, плеврит, пневмонію і багато іншого.

ВАШ КОНСУЛЬТАНТ В CORAL CLUB

НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР У ЛЬВОВІ
НАТАЛIЯ САВОНIК
+38 (097) 730-24-71

Як і де купити продукти Coral Club

Купити продукти Coral Club у Львові можна зі знижкою 20% за дисконтною карткою. Для того, щоб отримати безкоштовну дисконтну карту, натисніть на кнопку «Реєстрація в Coral Club», заповніть анкету на офіційному сайті компанії і отримаєте номер.

За номером дисконтної карти ви можете купувати продукти зі знижкою не тільки в своєму місті, а й в інших містах і країнах.

Після реєстрації у вас з'явиться особистий консультант, який розповість з чого почати оздоровлення, дасть рекомендації по прийому продуктів. Підкаже адреси магазинів, а також допоможе оформити замовлення в інтернет-магазині компанії.
РЕЄСТРАЦІЯ В CORAL CLUB

Coral Club в інших країнах