ДОСТАВКА
ОПЛАТА
АКЦІЇ
НОВИНИ
СТАТТІ
ПРО КОМПАНІЮ
ВІДГУКИ
БІЗНЕС
КОНТАКТИ
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР
НАТАЛIЯ САВОНIК
КАТАЛОГ
CORAL CLUB
ОЧИЩЕННЯ
ОРГАНІЗМУ
Каталог / Активні компоненти / Ферменти / Папая
Травлення / Ферменти: Папая, травлення, для травлення, для кишечника, фермент, фітонутрієнти, папайя, papaya, попайя, papaia,
#1130

Папая (100 таблеток)

Натуральний продукт з соковитої м'якоті плодів папайї, розроблений з дотриманням всіх стандартів якості, що дозволяють зберегти поживні і цілющі властивості чудового тропічного фрукта. Детальніше...
Якщо вас цікавить придбання продукту Папая у Львові, натисніть кнопку ДІЗНАТИСЬ ЦІНУ. Після чого ви потрапите на офіційний сайт компанії Coral Club, де зможете здійснити покупку зі знижкою 20%, а також відстежувати всі майбутні покупки в особистому кабінеті після реєстрації.
Папая (100 таблеток)


СКЛАД


Плоди папайї - 30 мг.
Папаїн - 3 мг.
Допоміжні компоненти.

Папайя відрізняється чудовим смаком ні з чим не порівнянним тонким ароматом. У Коста-Ріці і Мексиці місцеві жителі називають папайю «плодом доброго здоров'я» і цінують цей фрукт як ефективний засіб для поліпшення травлення. Крім того, папайя - звичайний дієтичний продукт для людей, що стежать за своєю вагою.

«Папайя» - продукт з соковитої м'якоті плодів папайї, розроблений з дотриманням всіх стандартів якості, що дозволяють зберегти поживні і цілющі властивості чудового тропічного фрукта. Це ідеальний засіб для відновлення сил після перенесених хвороб і при перевтомі. Папайя поліпшує функцію шлунково-кишкового тракту, очищає кишечник, дає бадьорість і активність.

ДІЯ АКТИВНИХ КОМПОНЕНТІВ


Цей плід - джерело корисних речовин. М'якоть містить 6-12% цукрів, до 1% білків, 1,4% кислот, вітаміни В1, В2, С, каротин, мінерали (калій, магній, кальцій) і необхідні для хорошого травлення ферменти (папаїн, пептідаза, ліпаза та ін.).

Головною речовиною папайї є папаїн - найважливіший з шести виділених з її соку ферментів. Його дія подібна до дії ферментів, що виробляються організмом людини, тому його ще називають рослинним пепсином. Особливість папаїна в тому, що він активний не тільки в кислих, але і нейтральних, і лужних середовищах.

Папаїн істотно покращує травлення, особливо при скруті перетравлення білкової їжі, розщеплює білки до амінокислот, сприяє їх швидкому засвоєнню організмом. Саме якісно засвоєний білок вкрай необхідний для загоєння ерозій і виразок слизової як основний будівельний матеріал нових клітин. Володіє протизапальною, анальгетичною і фібринолітичною активністю.

Папайя - джерело рослинного лізоциму, який виділяють з латексу динного дерева. Цей фермент міститься у рослин, тварин, людини і виявляє протимікробні і протизапальні властивості, руйнуючи клітинну стінку грампозитивних бактерій, грибків і вірусів.

Лізоцим також є регулятором імунних і метаболічних процесів і має антиоксидантні властивості.

ЗАСТОСУВАННЯ


«Папайя» володіє багатьма позитивними властивостями:
Покращує якість травного процесу.
Ефективна при ерозивних захворюваннях шлунково-кишкового тракту.
Активізує роботу кишечника.
Тонізує організм, надає бадьорості.ВАШ КОНСУЛЬТАНТ В CORAL CLUB

Наталiя Савонiк
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР У ЛЬВОВІ
НАТАЛIЯ САВОНIК
+38 (097) 730-24-71

Рекомендовані продукти
ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ

Цільова програма «Здоровий кишечник»
Цільова програма «Здоровий кишечник»
Тест стану травної системи
Тест стану травної системи
Відновлення травної системи
Відновлення травної системи
Кишечник другий мозок людини
Кишечник другий мозок людини
Пробіотики та пребіотики
Пробіотики та пребіотики
Як не переїсти на новорічних канікулах?
Як не переїсти на новорічних канікулах?
Імунітет живе у кишечнику
Імунітет живе у кишечникуКраїни, де можна придбати продукти Coral Club