ДОСТАВКА
ОПЛАТА
АКЦІЇ
НОВИНИ
СТАТТІ
ПРО КОМПАНІЮ
ВІДГУКИ
БІЗНЕС
КОНТАКТИ
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР
НАТАЛIЯ САВОНIК
КАТАЛОГ
CORAL CLUB
ОЧИЩЕННЯ
ОРГАНІЗМУ
Відновлення травної системи, лікування органів травлення, профілактика захворювань органів травлення, гастрит, панкреатит, ви

Відновлення травної системи

Розлади органів травної системи людини можуть мати різні причини і протікати як в легкій, так і важкій формах. Якщо процес переходить в хронічну форму, то людина стикається з серйозними захворюваннями, які не лише змінюють загальний стан людини, а й можуть спровокувати важкі наслідки.

Для нормалізації роботи кишечника, зміцнення імунітету, відновлення мікрофлори і відновлення обміну речовин компанія Coral Club пропонує Цільову програму: Здоровий кишечник або окремі продукти для відновлення травної системи.ПРОГРАМА ДЛЯ ТРАВЛЕННЯ

Дана програма необхідна для відновлення травної системи. Активні компоненти, що входять до складу, відновлюють мікрофлору кишечника, усувають процеси бурління, бродіння в животі, полегшують роботу підшлункової залози. Крім цього, надають протизапальний ефект при гастриті, виразці шлунка і дванадцятипалої кишки, холециститах, дизентерії, вітіліго, панкреатитах. Всі компоненти, що входять до складу, підсилюють ефект один одного.

Складові продукти для відновлення травлення:

Корал-Майн. Відновлює роботу всіх систем і органів, збагачує воду мінералами. Приймати за 30 хвилин до їжі і через 1,5-2 години після.
Корал Лецитин. Розумна їжа для всіх мембран клітин, живить і очищає печінку. Приймати по 2 капсули 2 рази на день після їжі.
Супер-Флора, поєднує в собі пробіотики з пребіотиком інуліном. Допомагає росту корисних бактерій, відновлює мікрофлору кишечника. Приймати по 1 капсулі 2 рази на день за 30 хвилин до їжі.
МСМ. Комплекс на основі біодоступної сірки органічного походження з вітаміном краси біотином і вітаміном С. Необхідний для усунення процесів бурління, бродіння в животі, болю з цим пов'язаного. Покращує травлення і стан слизової шлунково-кишкового тракту. Покращує стан шкіри, волосся і нігтів. Підтримує здоров'я суглобів, зв'язок, хрящів. Приймати по 1 капсулі 2 рази на день під час їжі.
Корал Бурдок Рут сприяє засвоєнню їжі, полегшує роботу підшлункової залози. Приймати по 1 капсулі 3 рази на день після їжі, запиваючи звичайною водою.
Асимілятор сприяє засвоєнню їжі, полегшує роботу підшлункової залози. Приймати по 1 капсулі 3 рази на день після їжі, запиваючи звичайною водою.
Кора мурашиного дерева із селеном або КМД с Мате. Має протизапальний ефект при гастриті, виразці шлунка і дванадцятипалої кишки, холециститах, дизентерії, вітіліго, панкреатитах. Приймати по 2 капсули 2 рази на день під час їжі.
Корал-Майн (30 пакетів)
Корал Лецитин (120 капсул)
Супер-Флора (90 капсул)
МСМ (60 капсул)
Корал Бурдок Рут (90 капсул)
Асимілятор (90 капсул)
Кора мурашиного дерева із селеном (90 капсул)
КМД с Мате (90 капсул)ПРОФІЛАКТИКА ЗАХВОРЮВАНЬ

На розвиток захворювань шлунково-кишкового тракту впливає наявність в організмі різних інфекцій (віруси, грибки, бактерії), неправильне харчування, порушення мікробіоти кишечника, низький імунітет, наявність у воді і їжі нітратів, нітритів, солей важких металів, стрес, нераціональне харчування, вживання алкоголю і гострої їжі, часте переїдання і багато іншого.

За допомогою запропонованої вище програми можна попередити розвиток таких захворювань:

Гастрит - запалення в слизовій оболонці шлунка. Цим захворюванням страждає до 80% населення. Тривало існуючий недолікований гастрит може перейти в виразкову хворобу шлунка.
Коліт є запальним захворюванням слизової оболонки товстої кишки. Виникає через нестачу рослинної клітковини в їжі.
Хвороба Крона - це звуження просвіту кишки, формування свищів і стриктур, а також множинні позакишкові прояви.
Хронічний панкреатит - це запальне захворювання підшлункової залози, яке невблаганно прогресує і поступово руйнує орган.
Цироз печінки - це хронічне захворювання печінки, що супроводжується заміщенням паренхіматозної тканини на фіброзну сполучну тканину. Захворювання прогресує, призводить до печінкової недостатності.
Холецистит - це запалення жовчного міхура, яке може бути викликане каменем або бактеріями. Відбувається ураження слизової оболонки жовчного міхура.ЧОМУ CORAL CLUB

Компанія Coral Club веде свою діяльність з 1999 року і виробляє компоненти здорового харчування, косметичні засоби, безпечні чистячі та миючі засоби для дому. Асортимент Coral Club включає в себе більше 200 продуктів.

Сьогодні компанія Coral Club регулярно поставляє продукцію в 190 країн світу. У 38 країнах відкриті представництва компанії. Загальна кількість точок продажів налічує 350 офісів.

Продукти компанії Coral Club необхідні для профілактики і комплексної терапії. Вони складаються з натуральних інгредієнтів і не мають побічних ефектів. Вони призначені для заповнення дефіциту певних вітамінів, мінералів, амінокислот в продуктах харчування, профілактики і підтримки фізіологічної активності органів і систем, адаптивності організму до факторів навколишнього середовища.

Ліки ж складаються з синтетичних речовин і необхідні для лікування захворювань. Вони можуть включати в себе сильнодіючі компоненти. Вони не містяться в продуктах харчування, потреба в яких не є обов'язково фізіологічною. Лікарські препарати необхідно купувати виключно в аптеках і за рецептом лікаря.

Продукти, що входять в програму, надають оздоровлюючий ефект, виступають, як профілактичні засоби для роботи травної системи, а також є джерелами додаткового клітинного харчування та енергії.ЯК І ДЕ КУПИТИ ПРОДУКТИ CORAL CLUB

Купити продукти Coral Club у Львові можна зі знижкою 20% за дисконтною карткою. Для того, щоб отримати безкоштовну дисконтну карту, натисніть на кнопку «Реєстрація в Coral Club», заповніть анкету на офіційному сайті компанії і отримаєте номер.

За номером дисконтної карти ви можете купувати продукти зі знижкою не тільки в своєму місті, а й в інших містах і країнах.

Після реєстрації у вас з'явиться особистий консультант, який розповість з чого почати оздоровлення, дасть рекомендації по прийому продуктів. Підкаже адреси магазинів, а також допоможе оформити замовлення в інтернет-магазині компанії.
РЕЄСТРАЦІЯ В CORAL CLUB

ВАШ КОНСУЛЬТАНТ В CORAL CLUB

Наталiя Савонiк
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР У ЛЬВОВІ
НАТАЛIЯ САВОНIК
+38 (097) 730-24-71