ДОСТАВКА
ОПЛАТА
АКЦІЇ
НОВИНИ
СТАТТІ
ПРО КОМПАНІЮ
ВІДГУКИ
БІЗНЕС
КОНТАКТИ
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР
НАТАЛIЯ САВОНIК
КАТАЛОГ
CORAL CLUB
ОЧИЩЕННЯ
ОРГАНІЗМУ
Як не переїсти на новорічних канікулах?, травлення, для травлення, фермент, шлунково-кишкового тракту, ацидофільні палички, о

ЯК НЕ ПЕРЕЇСТИ НА НОВОРІЧНИХ КАНІКУЛАХ?
Скоро Новий рік і Різдво - довгоочікувані свята дитинства, запах мандаринів, радості і веселощів.

Море шампанського, салат, холодець, гусак на столі, фрукти - великий асортимент страв для нашої широкої та гостинної душі!

А, можна і до сусідів заглянути, побажати щастя і пропустити чарочку - іншу, інакше не відпустять. І так весь тиждень, а то більше!

Уявляєте, яку насолоду отримує печінка, шлунок і підшлункова залоза? Давайте порахуємо скільки калорій в самому звичайному і всіма улюбленому салаті Олів'є. Припустимо, з ковбасою і майонезом на 100 грам майже 140 ккал, з яловичиною трохи менше - усього 139 ккал, з куркою і того менше - 125 ккал. Скажіть, а хіба людина обмежиться 100 грамами? Ви знаєте, я не ненажера, але у мене не виходило з'їсти 100 грам. М'ясо по-французьки - 265 ккал, холодець - 170 ккал, шампанське - від 88 до 235 ккал.

А тепер подивимося, порахуємо скільки ккал на добу необхідно здоровій людині у віці 30-50 років, вагою 50-60 кг: чоловікові - 2400, жінкам 2000. Схоже, на Новий рік доведеться тільки випити, а закуски з'їсти зовсім небагато або навпаки.

Скажіть, хто з вас не пам'ятає цю нескінченну важкість у животі через півгодини після початку трапези? Сидиш, надутий як кулька, і нічого не хочеться, навіть ворушитися.

Зовсім недавно я дізналася про те, що існують рослинні ферменти, які допомагають підшлунковій залозі виробляти ферменти, допомагають перетравлювати їжу. Шлунок працює як годинник. Не буду вас мучити - це Асимілятор і Папая. Виберіть для себе будь-який і будьте спокійні. Щасливий Новий рік і Різдво вам забезпечені.

Повірте, ваш шлунок буде врятований, як і постать.

Але не менш важливо подбати і про печінку! Від токсичної дії алкоголю, ліків і неякісної їжі вас врятують чай ФанДетокс і Корал Артишок.

Хочу попередити! Дані продукти не є ліками! А користь від них, прямо скажемо, величезна! Вибір, за вами, звичайно!

Наталiя Савонiк
Автор: НАТАЛIЯ САВОНIК
16.12.2018
ВАШ КОНСУЛЬТАНТ В CORAL CLUB

Наталiя Савонiк
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР У ЛЬВОВІ
НАТАЛIЯ САВОНIК
+38 (097) 730-24-71

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ

Цільова програма «Здоровий кишечник»
Цільова програма «Здоровий кишечник»
Тест стану травної системи
Тест стану травної системи
Відновлення травної системи
Відновлення травної системи
Кишечник другий мозок людини
Кишечник другий мозок людини
Пробіотики та пребіотики
Пробіотики та пребіотики
Імунітет живе у кишечнику
Імунітет живе у кишечнику