ДОСТАВКА
ОПЛАТА
АКЦІЇ
НОВИНИ
СТАТТІ
ПРО КОМПАНІЮ
ВІДГУКИ
БІЗНЕС
КОНТАКТИ
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР
НАТАЛIЯ САВОНIК
КАТАЛОГ
CORAL CLUB
ОЧИЩЕННЯ
ОРГАНІЗМУ
Каталог / Здоров'я / Активне довголіття / Tasty B
Тейсті Бі / Tasty B, серце, судини, для серця, для судин, антистрес, від стресу, від нервів, вітаміни, мінерали, атф, вітамін
#2187

Tasty B (30 жувальних таблеток)

Бере активну участь в регуляції клітинного метаболізму, обміні вуглеводів, білків, жирів. Детальніше...
Якщо вас цікавить придбання продукту Tasty B у Львові, натисніть кнопку ДІЗНАТИСЬ ЦІНУ. Після чого ви потрапите на офіційний сайт компанії Coral Club, де зможете здійснити покупку зі знижкою 20%, а також відстежувати всі майбутні покупки в особистому кабінеті після реєстрації.
Tasty B (30 жувальних таблеток)


Бере активну участь в регуляції клітинного метаболізму, обміні вуглеводів, білків, жирів. Важливий для нормальної роботи нервової системи: покращує пам'ять і кмітливість, перешкоджає старінню клітин мозку, допомагає стабілізувати емоційний стан.
Бере участь в синтезі молекул АТФ - "палива життя", тому потрібен для вироблення енергії. Важливий для здоров'я очей, печінки, бере участь в синтезі нервових клітин, покращує кровотворення.

Підтримує нормальний метаболізм і енергообмін, допомагає контролювати рівень холестерину в організмі, перешкоджаючи утворенню на стінках судин атеросклеротичних бляшок. Має м'яку седативну дію, полегшує стан при тривозі, апатії, стресі.

Сприяє ефективній роботі ЦНС, зміцнює імунітет. Покращує загальний тонус організму, бореться з втомою і підвищує витривалість.
Поряд з фолієвою кислотою і вітаміном B12 допомагає зберегти здоров'я нервової і серцево-судинної систем. Бере участь в синтезі білка, гормонів та еритроцитів; необхідний для повноцінного засвоєння вітаміну B12.

Потрібен для зростання і ділення клітин, оскільки бере участь в синтезі нуклеїнових кислот. Необхідний для утворення кератину (основного «будівельного матеріалу» для волосся) і нормального формування волосяних цибулин. У його складі є сірка, потрібна для синтезу колагену, а значить - для збереження пружності та еластичності шкіри.

Позитивно впливає на ріст і розвиток усіх тканин, сприяє нормалізації роботи імунної та серцево-судинної системи. Бере участь в синтезі амінокислот, ферментів і кровотворенні, допомагає нормалізувати роботу печінки і травної системи в цілому. Важливий для підтримки жіночого репродуктивного здоров'я.

Допомагає запобігти анемію, підвищує рівень енергії, підтримує здоров'я нервової системи, покращує здатність до концентрації, пам'ять, кмітливість.ВАШ КОНСУЛЬТАНТ В CORAL CLUB

Наталiя Савонiк
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР У ЛЬВОВІ
НАТАЛIЯ САВОНIК
+38 (097) 730-24-71

Рекомендовані продукти
Країни, де можна придбати продукти Coral Club